بهترین تولیدکننده میلگرد کششی

یکی از سوالاتی که ممکن است به یک دغدغه برای تولیدکنندگان صنایع مختلف تبدیل شود، این است که بهترین تولیدکننده میلگرد کششی در ایران کدام شرکت است؟ تولید کنندگان با تجربه و معتبر ترجیح می دهند، با شرکت های معتبر و درجه یک مانند خودشان همکاری داشته باشند. همکاری با شرکت های معتبر به صنعتگران با تجربه این امکان را می دهد که، برنامه ریزی دقیق و توانایی ارائه محصول با کیفیت را داشته باشند. از این جهت، همکاری با بهترین تولیدکننده میلگرد کششی برای این دسته از کارفرمایان بسیار حائز اهمیت است.

در مطلب پیش رو، قبل از هر چیز به شما توضیح خواهیم داد که میلگرد کششی یا همان میلگرد ترانس چیست؟ همچنین، کدام شرکتها به روش سرد، خدمات کشش میلگرد را ارائه می‌کنند؟ سپس با معرفی یکی از برترین کارخانجات تولید کننده میلگرد های کششی در کشور، به دغدغه بزرگ صنعتگران صنایع مختلف، در امر یافتن یک تولید کننده معتبر پاسخ خواهیم داد.

 میلگرد کششی یا همان میلگرد ترانس چیست؟

 بخش عمده ای از کسانی که این مطلب را مطالعه می کنند، صنعتگران خبره و با تجربه صنایع فلزی هستند. برای این دسته از صنعتگران پاسخ این سوال بسیار واضح و بدیهی است. اما برای افرادی که نمی دانند میلگرد ترانس چیست، خیلی مختصر در ابتدا توضیحی در مورد میلگرد ترانس ارایه خواهیم کرد. میلگرد ترانس، میلگرد فرآوری شده از میلگردهای خام است. این میلگرد ها توسط دستگاه هایی مانند دستگاه کشش میلگرد و دستگاه تابگیر فرآوری می شوند.

فرآیندی که توسط این دستگاه ها بر روی میلگرد های خام، صورت میگیرد، منجر به تولید میلگرد هایی با قطر کمتر از میلگرد خام اولیه می شود. ضمناً سطح این میلگرد ها نسبت میلگردهای خام، بسیار براق، صیقلی و شکیل می باشد. همچنین به علت دقت بسیار بالای دستگاه های کشش میلگرد، میلگرد های ترانس کاملاً ساعت هستند. به علاوه باید اشاره کرد که قطر میلگرد ها تا حد صدم میلیمتر دقیق و بدون نقص خواهند بود.

در ادامه می توانید شاهد بخش کوچکی از تولید میلگرد کششی در گروه صنعتی آتروپات باشید.

 

 کشش سرد میلگردهای ترانس به چه معنی است؟

 میلگردهای ترانس، به دو روش سرد و گرم کشیده می‌شوند. در مقاله بهترین تولیدکننده میلگرد کششی به هیچ وجه به موضوع کشش گرم میلگردها نخواهیم پرداخت. اما کشش سرد میلگردها به این معنی است که در طول ساخت میلگردهای کششی، به هیچ وجه نیاز به افزایش دمای میلگردها نداریم. اگر بخواهیم خیلی خلاصه به فرآیند کشش میلگرد به روش سرد، توسط بهترین تولیدکننده میلگرد کششی اشاره کنیم، باید بگوییم اولین مرحله اسید شویی نام دارد. پس از اسید شویی، میلگردها سرتراشی می شوند تا قطر نهایی میلگردها مشخص شود. سپس میلگرد ها توسط دستگاه کشش میلگرد، کشیده می‌شوند. پس از آن توسط دستگاه تابگیری، تابگیری شده و همچنین پولیشگاری نیز می شوند. در نظر داشته باشید که همانطور که قبلا هم گفته ایم، توانایی بسیار زیادی در تعیین دقیق اندازه میلگرد ها در این مرحله وجود دارد.

فرض کنیم یک صنعتگر نیاز به میلگرد هایی با قطر 12.5 میلیمتر دارد. میلگرد های موجود در بازار به شکل روتین اندازه های مشخص دارند. مثلاً، میلگرد ۱۲، یا میلگرد ۱۴، هیچکدام دوازده و نیم میلیمتر نیستند. از این رو یک کارخانه تولید میلگرد کششی می تواند با کشش میلگردهای ۱۴ و تبدیل آن به میلگرد هایی با قطر 12.5 میلیمتر،به کمک این صنعتگر بیاید. به همین دلیل بخش قابل توجهی از خریداران میلگرد ترانس را افرادی تشکیل می دهند که، قصد تهیه میلگردها با اندازه غیر معمول دارند. در ادامه مقاله بهترین تولیدکننده میلگرد کششی با ویژگی های یک تولید کننده معتبر میلگرد های ترانس آشنا خواهیم شد. همراه ما باشید.

بهترین تولیدکننده میلگرد کششی

بهترین تولیدکننده میلگرد کششیمعتبر چه ویژگی هایی دارد؟

برای افرادی که به دنبال بهترین تولیدکننده میلگرد کششی  و نرخ اجرت کشش پایین هستند، ممکن است بسیار حائز اهمیت باشد که یک تولیدکننده معتبر میلگردهای کششی چه ویژگی هایی دارد. از مهمترین ویژگی های یک تولید کننده معتبر، بایستی به رزومه کاری آنها اشاره کرد. اگر یک کارخانه تولید میلگرد کششی سابقه خوبی در امر تولید میلگردها چه از نظر کیفیت، و چه از نظر خدمات رسانی به مشتریان خود داشته باشد، احتمالاً با شما نیز به همین صورت برخورد خواهد کرد. اما اگر یک تولید کننده میلگرد کششی، سابقه مناسبی از نظر کیفیت محصولات و یا خدمات و یا زمانبندی با مشتریان خود نداشته باشد، احتمال اینکه با شما نیز به مشکل بخورد بالاست. از این رو اگر شما یک تولیدکننده با تجربه هستید، می دانید که همکاری با یک شریک تجاری خوش قول و معتبر، بسیار مهم و حیاتی است.

تولید کننده میلگرد ترانسی که خوش قول نباشد، میلگردهای ترانس شما را سر وقت شما نمی رساند. این نکته می‌تواند باعث ضررهای هنگفتی به مجموعه صنعتی شما بشود. این ضررهای هنگفت، نه تنها می تواند به شکل مالی باشد، بلکه می تواند اعتبار شما را در پیش مشتریانتان زیر سوال ببرد و یا باعث بروز لطمه‌های جدی به برند شما گردد. لذا پیشنهاد میکنیم با یک مجموعه صنعتی با سابقه و بزرگ همکاری داشته باشید. این کار نه تنها از نظر مالی به نفع شماست، بلکه ویژه تجاری شما را به نوبه خود تضمین می نماید.

بهترین تولیدکننده میلگرد کششی
بهترین تولیدکننده میلگرد کششی

گروه صنعتی آتروپات؛ بهترین تولیدکننده میلگرد کششی

اگر شما یک فعال در حوزه صنایع فلزی باشید و یا از مشتریان میلگرد ترانس در مورد بهترین تولیدکننده میلگرد کششی پرسیده باشید، قطعاً نام گروه صنعتی آتروپات را شنیده اید. این گروه صنعتی، با سالها تجربه در امر تولید انواع میلگردهای کششی توانسته است نقش مهمی در صنایع فلزی کشورمان ایفا نماید. سابقه کاری درخشان این گروه صنعتی، منجر به جلب اعتماد صنایع مختلف همچون خودروسازان، مهمات سازان، سازندگان یراق آلات و موتورهای الکتریکی گشته است. این گروه صنعتی، با توجه به نام خوبی که از خود در بازار میلگردهای کششی به جا گذاشته است، همواره به عنوان بهترین تولیدکننده میلگرد کششی در کشور شناخته شده است. شما نیز برای ارتباط با گروه صنعتی آتروپات می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با آتروپات در ارتباط باشید. از اینکه ما را تا انتها دنبال کردید از شما قدردانی می کنیم.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • خرداد 8, 1400
  • 58 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ