درباره ما

گروه صنعتی آتروپات

از نخستین روز تا کنون بر آن بوده ایم که با ضمانت محصولات خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب، با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از تجهیزات  بومی  و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی، حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.

گروه صنعتی آتروپات در سال 1385 در استان تهران به بهره داری رسید . از ابتدای راه اندازی، همواره طرح توسعه کمی و کیفی مد نظر بوده و در دستور کار این گروه صنعتی قرار داشته است و در حال حاضر مفتخر به عرضه مواد اولیه برای صنایع خودرو سازی ، مهمات سازی ، ساختمان سازی و ابزار آلات  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستیم.

در سال 1397 با هدف گسترش فعالیت ها، گروه صنعتی آتروپات اقدام به خرید کارخانه ای واقع در احمدآباد مستوفی و مجهز کردن کارخانه با ابزارآلات مورد نیاز نمود . رمز موفقیت گروه "قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییرنیازهای مشتری و ارائه بهترین کیفیت با قیمت مناسب " است . در گروه صنعتی آتروپات مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی ،سفارش قطعات ،مشاوره وپشتیبانی و تحویل قابل اطمینان کالا برخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمت رسانی که در تمام فرایند های درونی وبیرونی گروه جاری است پشتیبانی میگردد.

 

وجه تمایز گروه صنعتی آتروپات

گروه صنعتی آتروپات با ظرفیت تولید بیش از 600 تن مقاطع کششی و علی الخصوص میلگرد های ترانس در ماه و با افتتاح فروشگاه اینترنتی خود ، کلیه محصولات را با قیمت عمده و به صورت مستقیم به دست مصرف کننده می رساند.

کیفیت بالای محصولات در سابقه درخشان این گروه ثابت شده و همکاران و مشتریان ما ، گواه حسن انجام کار و به موقع ما هستند. شعار ما بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت برای صنعتگران ایرانی است.

اهداف و چشم انداز گروه صنعتی آتروپات

در این آشفته بازار این روزهای صنعت ایران ، تمامی صنعت گران باید در حفظ استقلال و چرخه تولید کوشا باشند.  ما نیز به عنوان یکی از اعضای کوچک تولید ملی ، سعی در بهبود اوضاع و بی نیاز کردن کشور به واردات مقاطع کششی داریم. لذا این گروه صنعتی با بکار گیری متخصصین و کارگران ایرانی و استفاده از ابزارها و مواد اولیه تولید داخل کشور ، همواره کوشیده است قیمت را در پایین ترین مقدار ممکن نسبت به رقبای خارجی و کیفیت را در تراز بهترین های جهان نگاه دارد.

به امید روزی که کشور عزیزمان در صنعت جهانی جایگاه خود را یافته و متخصصان ایرانی در کشورمان کارآفرینی کنند.

مشاوره رایگان از طریق واتساپ