کشش دقیق آتروپات

درباره ی ما

از نخستین روز تا کنون بر آن بوده ایم که با ضمانت محصولات خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب، با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از تجهیزات  بومی  و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی، حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.

شعار ما

همکار دقیق شما

ماموریت ما

ما به دقت در تولید و تقویت تولید داخلی متعهدیم تا به عنوان همکار دقیق شما در راستای پیشرفت کشور گام برداریم.

داستان ما

گروه صنعتی آتروپات در سال 1385 در استان تهران به بهره داری رسید . از ابتدای راه اندازی، همواره طرح توسعه کمی و کیفی مد نظر بوده و در دستور کار این گروه صنعتی قرار داشته است و در حال حاضر مفتخر به عرضه مواد اولیه برای صنایع خودرو سازی ، مهمات سازی ، ساختمان سازی و ابزار آلات  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستیم.

در سال 1397 با هدف گسترش فعالیت ها، گروه صنعتی آتروپات اقدام به خرید کارخانه ای واقع در احمدآباد مستوفی و مجهز کردن کارخانه با ابزارآلات مورد نیاز نمود . رمز موفقیت گروه “قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییرنیازهای مشتری و ارائه بهترین کیفیت با قیمت مناسب ” است . در گروه صنعتی آتروپات مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی ،سفارش قطعات ،مشاوره وپشتیبانی و تحویل قابل اطمینان کالا برخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمت رسانی که در تمام فرایند های درونی وبیرونی گروه جاری است پشتیبانی میگردد.

چرا کشش دقیق آتروپات؟

سایز دقیق

دقت تا صدم میلیمتر در قطر مقاطع

کیفیت سطح

سطح براق و صاف بدون خط و ترک

قیمت مناسب

عرضه قیمت نهایی مناسب

تحویل سریع

تامین سریع محصول با توجه به ظرفیت بالای تولید

متریال درجه 1

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و شمش های استاندارد

ظرفیت بالای تولید

تولید روزانه 30 تن مقاطع فولادی دقیق جهت تسریع تامین مواد

پیمایش به بالا