شرکتهای فروش میلگرد ترانس

میلگرد کششی ماده اولیه بسیاری از صنایع به حساب می آید. از این رو، این صنایع در حال همکاری با شرکتهای فروش میلگرد ترانس هستند. اما همه مجموعه هایی که میلگرد ترانس میفروشند، از نظر اعتبار، کیفیت و قیمت با یکدیگر یکسان نیستد. در ادامه این مطلب می خواهیم به بحث در مورد فروشندگان این میلگردها بپردازیم. گاهی اوقات ممکن است همکاری با یک فروشنده میلگرد ترانس برای یک نفر یا یک مجموعه ساده باشد. اما در مقابل، کار کردن با همین فروشنده با یک شرکت دیگر کار منطقی ای نباشد.

در ادامه این مطلب می خواهیم به شما بگویم که چگونه بایستی یک فروشنده میلگرد ترانس را انتخاب کنید. در حقیقت می خواهیم به شما آموزش دهیم چگونه میتوان تشخیص داد که یک فروشنده میلگرد ترانس مناسب همکاری با شما هست یا خیر؟ این مطلب توسط یکی از تولیدکنندگان برجسته میلگردهای ترانس، یعنی گروه صنعتی آتروپات تهیه و تنظیم شده است. آتروپات شما مخاطبین گرامی را به ادامه این مطلب دعوت می نماید.

فروشندگان خرد میلگرد ترانس

ممکن است، یک صنعتگر استفاده زیادی از میلگرد ترانس نداشته باشد. اما به هر حال به این میلگردها احتیاج پیدا کند. در این صورت حتماً منطقی ترین کار همکاری با فروشندگان خرد میلگرد ترانس است . علیرغم اینکه فروشندگان عمده میلگردهای کششی قیمت مناسب تری را برای فروش ارائه میکنند، اما نمیتوان انتظار داشت یک فروشنده عمده به عنوان مثال یک یا دو شاخه میلگرد ترانس را به قیمت عمده فروشی به شما بفروشد.

به همین دلیل یک کار روتین این است که به فروشندگان خرد میلگردهای کششی یا همان میلگرد های ترانس مراجعه کنیم. اما کجا بایستی  فروشندگان خرده فروش را پیدا کرد؟ شما در هر شهری که باشید، احتمالاً بازارهای فروش آهن آلات را در نزدیکی خود دیده اید. این بازارها میتوانند منبع خوبی برای خرید خرد میلگردهای ترانس باشند. برای خریدهای خود نیاز نیست به شرکتهای فروش میلگرد ترانس که فروش عمده دارند مراجعه کنید.

شرکتهای فروش میلگرد ترانس
فروشندگان خرد میلگرد ترانس

در تهران، دو  بازار فروش آهن آلات معروف وجود دارد. اولین مرکز فروش آهن، شادآباد است. بازار آهن شادآباد یکی از مراکز فروش مهم آهن آلات در تهران به حساب می‌آید. در این مرکز فروش میتوانید فروشندگان میلگرد های ترانس را نیز پیدا کنید. نکته حائز اهمیت برای خریداران در مقیاس کوچک این است که شما می‌توانید به هر میزان میلگرد ترانس یا همان میلگرد کششی را از فروشندگان این منطقه تهیه کنید.

حتی می‌توانید یک شاخه میلگرد کششی را از این فروشندگان تهیه کنید. همچنین امکانات فوق در آهن مکان نیز وجود دارد. اما این فروشندگان در مقایسه با شرکتهای فروش میلگرد ترانس، قیمت بالاتری را در ازای میلگردها از شما دریافت میکنند. به همین دلیل به هیچ وجه به خریداران عمده میلگردهای ترانس توصیه نمی شود. در ادامه همراه ما باشید تا به شرکتهای فروش میلگرد ترانس بپردازیم.

فروشندگان عمده میلگرد ترانس

 هنگامی که شما در بازارهای آهن قدم می زنید، احتمالاً با فروشندگانی مواجه خواهید شد که ادعا می‌کنند به صورت عمده، میلگردهای ترانس را در اختیار شما قرار می دهند. بگذارید خیالتان را راحت کنیم؛ چیزی به عنوان شرکتهای فروش میلگرد ترانس فقط به عنوان فروشنده وجود ندارد! هیچ فروشنده ای که خود کالا را دسته اول نداشته باشد نمی تواند بهترین قیمت را به شما ارائه کند. چرا که بایستی خودش با قیمت مناسب تری محصول را خریده باشد. پس بهتر است به جای دنبال کردن فروشندگان میلگرد کششی، به کارخانجات تولید کننده میلگرد ترانس مراجعه کنید. میلگردهای کششی به طور روزانه توسط کارخانجات مختلف تولید می شوند. اما آیا همه کارخانه ها بهترین قیمت و کیفیت را به شما ارائه می‌کنند؟ همراه ما باشید در ادامه این مطلب به پاسخ این سوال را دریابیم.

شرکتهای فروش میلگرد ترانس
میلگرد ترانس

اگر یک تولید کننده میلگرد کششی مانند گروه صنعتی آتروپات از توانایی بالایی برای تولید انبوه میلگردهای کششی برخوردار باشد، احتمالاً گزینه مناسب تری برای شما خواهد بود. دلیل این امر این است که هنگامی که یک گروه صنعتی ظرفیت تولیدی بالایی دارد، احتمالاً سود خود را در تیراژ کارش دریافت خواهد کرد. در نتیجه یک گروه صنعتی مانند آتروپات که با  ظرفیت تولیدی ۲۰ هزار کیلو میلگرد ترانس فعالیت می کند، احتمالاً انتخاب مناسب تری برای صنعتگران خواهد بود. اما مزیت کار کردن با یک تولید کننده معتبر فقط مربوط به قیمت نمی‌شود. احتمالا در کارهای تولیدی متوجه اهمیت زمان بوده‌اید. شاید بارها پیش آمده است که یک ماده اولیه را سفارش داده اید. اما به موقع به دستتان نرسیده است. از مزیتهای کار کردن با یک کارخانه بزرگ میلگرد ترانس، باید گفت که یقیناً سفارشات شما با سرعت بالایی تولید و آماده ارسال می‌شوند.

 

 گروه صنعتی آتروپات

 اگر شما یک صنعتگر حوزه فلزات باشید احتمالاً نام معتبرترین تولید کننده میلگرد ترانس ایران، یعنی گروه صنعتی آتروپات را بارها شنیده اید. این تولیدکننده با در اختیار داشتن سه خط تولید مجزا، توانایی تولید روزانه ۲۰ تن میلگرد کششی را در اختیار دارد. سابقه طولانی در امر تولید میلگرد ترانس، کیفیت محصولات، دقت تولید و قیمت مناسب منجر به اعتبار امروز این گروه صنعتی شده است. خدا را شاکر هستیم که توانسته ایم اعتماد بسیاری از صنایع بزرگ این کشور را همچون مهمات سازی، خودروسازی، موتور سازی و … را  به دست آوریم.

شما برای استعلام قیمت ها و نرخ اجرت کشش و دریافت مشاوره از گروه صنعتی آتروپات، می توانید با این مجموعه از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید. شماره تلفن های کارخانه و مشاورین ما در این قسمت درج شده است. ما همواره آماده پاسخگویی به شما صنعتگران گرامی خواهیم بود. در صورتی که شما به دنبال  شرکتهای فروش میل ترانس هستید و قصد خرید عمده از این شرکت ها را دارید، یقینا گروه صنعتی آتروپات به عنوان تولید کننده، می تواند بهترین نرخ قیمت ها را در اختیار شما قرار دهد. از توجه شما بسیار سپاسگزاریم.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • اردیبهشت 27, 1400
  • 290 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ