کشش میلگرد اجرتی

میلگرد ترانس یکی از مواد اولیه ای است که در صنعت به صورتهای مختلف، از آن استفاده می شود و کاربردهای زیادی دارد. روش های مختلفی برای خرید میلگرد ترانس وجود دارد. هر صنعتگر، با توجه به نیاز خود، می تواند انواع میلگردهای ترانس را با توجه به نیاز خود، در سایزهای مختلف و با مدل های گوناگون، سفارش داده و منتظر بماند تا محصول دلخواهش، توسط شرکتهای کشش میلگرد، آماده شود. در این مقاله می خواهیم به طور مفصل به انواع روشهای خرید میلگرد ترانس بخصوص کشش میلگرد اجرتی بپردازیم. اگر شما یک صنعتگر حوزه فلزات هستید احتمالاً برای شما بایستی جذاب باشد که به چند روش می توانید میلگرد ترانس را تهیه کنید.

کدام یک از روشهای خرید میلگرد ترانس برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود؟ همه این موارد در مقاله پیش رو پاسخ داده خواهد شد. این مطلب توسط گروه صنعتی آتروپات، یکی از بزرگترین تولید کنندگان میلگرد های ترانس در ایران تهیه و تنظیم شده است. از این رو این واحد تولیدی شما را به مطالعه مطلب پیش رو دعوت می نماید.

روشهای خرید میلگرد ترانس

میلگردهای کششی به دو صورت قابل خرید هستند. یک روش خیلی ساده این است که شما از مراکز فروش میلگرد یا بازار آهن آلات، میلگرد کششی مورد نظر خود را خریداری نمایید. این روش معمولاً برای تولید کنندگانی مناسب است که زمان برای آنها اولویت بیشتری دارد و البته از میلگردهای متعارف در بازار استفاده می‌کنند. همانطور که میدانید ممکن است در صنعت احتیاج داشته باشیم که از میلگردهای با آلیاژ و یا سایز غیر متعارف استفاده کنیم. در این حالت خرید مستقیم میلگرد های ترانس خیلی توصیه نمی شود. شما نیز برای استعلام قیمت میلگرد ترانس، معمولا نمی توانید از طریق سایت های اینترنتی به جایی برسید. چرا که قیمت فلزات با تغییرات و نوسانات بازار ارز، قابل تغییر است. برای استعلام قیمت بهترین کار تماس با تولید کنندگان معتبر میلگرد کششی است.

کشش میلگرد اجرتی
خرید کشش میلگرد اجرتی

روش دوم تهیه میلگرد ترانس، کشش میلگرد اجرتی است. بدین صورت که شما آلیاژ مدنظر خود را، هر چه که باشد، به کارخانه تولید میلگرد کششی ارسال می نمایید. کارخانجات تولید میلگرد ها، با دریافت مبلغی تحت عنوان اجرت کشش، خدمات کشش میلگرد را به شما ارائه می کنند. بدیهی است که در این حالت تولیدکنندگان میلگردهای کششی مسئولیتی در قبال نوع آلیاژ میلگردها ندارند. همچنین خریدار میلگرد ترانس، این امکان را دارد که میلگرد ها را با هر اندازه ای دریافت نماید. به عنوان مثال ممکن است در صنعت نیاز داشته باشیم که میلگردهایی با ضخامت 12.6 میلیمتر در اختیار داشته باشیم. همانطور که می‌دانید، 12.6 میلیمتر، یک سایز متعارف در بازار نیست. در نتیجه کشش میلگرد اجرتی تنها گزینه ما خواهد بود. در ادامه این مطلب به طور مفصل تر خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

مواردی که می بایست در هنگام کشش میلگرد اجرتی به آن دقت کنیم

یکی از مواردی که باید در خرید میلگرد اجرتی به آن دقت کنید این است که همانطور که قبلاً گفته شد هیچ مسئولیتی بابت آلیاژ میلگردها متوجه کارخانه تولید میلگرد کششی نخواهد بود. همچنین در کشش میلگرد اجرتی، بایستی بدانید که تمامی  هزینه های حمل و نقل، هم از حمل و نقل میلگرد های خام و حمل و نقل میلگرد های کشیده شده، به عهده خریدار است.

کارخانه تولید میلگرد کششی، میلگردهای خام را در محل تولید خود دریافت می کند و در محل تولید خود نیز تحویل می دهد. همچنین باید در نظر داشت که حداقل میزان سفارش چیزی حدود یک بندیل، یعنی بین دو و نیم تا سه تن میلگرد ترانس خواهد بود. در مورد کشش میلگرد اجرتی، خوب است بدانید تمامی هزینه‌های کشش را می توانید از طریق وب سایت کارخانجات استعلام کنید. به عنوان مثال در گروه صنعتی آتروپات، می‌توانید از اینجا نرخ اجرت کشش را مشاهده کنید.

کشش میلگرد اجرتی
میلگرد ترانس

هنگامی که شما قصد استفاده از خدمات کشش میلگرد اجرتی را داشته باشید، باید در نظر داشته باشید که بخشی از بار تلف خواهد شد. مجری کشش میلگرد، ناچار است چیزی حدود ۲ و نیم تا ۳ درصد از وزن کلیه بار را صرف غلبه بر تلفات کند. به همین دلیل مثلا اگر ده تن میلگرد خام به یک کارخانه تولید میلگرد کششی تحویل داده باشید، احتمالاً چیزی حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم از وزن کلیه بار کاسته خواهد شد. بدیهی است که کاهش وزن قابل توجه، مثلاً ۵۰ درصدی به هیچ وجه قابل توجیه نیست. کارخانه تولید میلگرد بایستی در قبال کاهش وزن خارج از عرف پاسخگو باشد.

 گروه صنعتی آتروپات

کاربران عزیزی که تا اینجای مقاله کشش میلگرد اجرتی همراه ما بودند، احتمالاً از صنعتگران خبره بازار فلزات هستند. از این رو بدیهی است که نام گروه صنعتی آتروپات را به عنوان بزرگترین تولید کننده میلگرد ترانس در کشور را به خوبی می شناسید. همانطور که میدانید گروه صنعتی آتروپات، معتمد بخش های بزرگی از صنعت کشورمان بوده و هست. از جمله این بخش را می‌توان به غول‌های خودروسازی، مهمات سازی و سازندگان بزرگ یراق آلات در کشور اشاره کرد. این گروه صنعتی همواره به ارائه بالاترین کیفیت در ازای نازلترین قیمت در بازار فلزات معروف بوده است. از این رو در صورت تمایل برای خرید مستقیم میلگرد ترانس و یا تهیه اجرتی میلگرد کششی می توانید گروه صنعتی آتروپات همکاری داشته باشید. این واحد تولیدی با بالاترین سرعت پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

کشش میلگرد اجرتی
میلگرد کششی

گروه تولیدی آتروپات، با در اختیار داشتن سه خط تولید مجزا توانایی تولید روزانه ۲۰ هزار کیلوگرم میلگرد کششی را در اختیار دارد. این توانایی بالای تولید، سبب شده است که بتوانیم سفارشات مشتریان خود را در کوتاهترین زمان تحویل دهیم. همچنین دقت و کیفیت میلگردهای کشیده شده به حدی بالاست که می‌توانیم میلگردهایی با دقت یک صدم میلیمتر به مشتریان خود تحویل دهیم. شما نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات کشش می توانید با گروه صنعتی آتروپات در تماس باشید. اطلاعات تماس این واحد تولیدی از قسمت تماس با ما قابل دسترسی است.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • خرداد 16, 1400
  • 44 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ