کشش دقیق آتروپات

قیمت میلگرد کششی در تهران

قیمت میلگرد کششی

در دنیای صنعت یکی از پرکاربردترین مقاطع فولادی، میلگرد است که به دلیل دارا بودن تنوع بالا در سایز، ابعاد و شکلهای مختلف در پروژه های صنعتی و ساختمانی در مراحل ساخت و مقاوم سازی مورد استفاده قرار می گیرد. اما موارد مصرف میلگرد به همین جا ختم نمیشود. شاید در نگاه اول و با شنیدن نام میلگرد، صنعت ساختمان و ساخت و ساز به ذهنمان بیاید اما کاربرد میلگرد به قدری گسترده است که در بسیاری از صنایعی که فکرش را هم نمیکنید به کار گرفته میشود. قیمت میلگرد کششی و سایر میلگرد های ترانس را می توانید با مراجعه به این قسمت ملاحظه نمایید.

میلگرد ها را هم به صورت ساده و هم پس از انجام فرآیندهایی همچون فرآیند کشش سرد در صنایع گوناگون به کار می برند. در فرآیند کشش سرد که طی این فرآیند، سطح میله های فلزی را صیقل می دهند. میله های شفاف و صافی را بوجود می آورند که میله های جدید را میلگرد ترانس نیز می نامند. این میلگردهای جدید، علاوه بر ظاهر زیبا و صیقلی دارای مقاومت بالایی هستند. به طور کلی میلگردهایی که در بازار موجود است از سوی شرکته های بزرگ تولید کننده در سایزهای گوناگون و استاندارد تولید می شود. در برخی موارد که حساسیت کار بسیار بالاست و نیاز به میلگرد با اندازه دهم دار است می بایستی این میلگردهای استاندارد را تهیه نموده و به مجموعه هایی همچون مجموعه آتروپات سپرد تا با استفاده از دستگاههای حرفه ای و دقیق و طی فرآیند کشش، میله های شما را به اندازه دلخواهتان برسانند.

میلگرد ترانس انواع مختلفی دارد:

  • میلگرد ترانس تک پولیش
  • میلگرد ترانس دوپولیش
  • میلگرد ترانس کششی یا روغنی
  • بلبرینگ خور
  • مفتول
  • چهار پهلو ترانس
  • شش پر

نرخ اجرت کشش مقاطع فولادی

در روزهای اخیر و با توجه به نوسانات قیمت دلار، قیمت هیچ یک از مواد اولیه در بازار ثابت نیست و دائما در حال تغییر است. این تغییر قیمتها، آرامش بازار آهن را نیز برهم زده و باعث سردرگمی صنعتگران شده است. برخی از تولید کنندگان نیز تمایلی به تولید ندارند و برخی دیگر نیز تولیدات خود را در انبارها دپو میکنند.

در گروه صنعتی آتروپات و توجه به اینکه فعالیت اصلی این مجموعه، کشش انواع مقاطع فولادی در سایزهای دهم دار و صدم دار است قیمت اجرت کشش میلگرد ثابت بوده و می توانید با مراجعه به سایت، میزان دستمزد یا اجرت مربوط به سایزدار کردن هر میلگرد را مشاهده نمایید. اما مجموعه ما نیز از نوسانات بازار بی بهره نبوده و لذا قیمت انواع میلگرد روزانه و بر اساس قیمت بازار آهن و میلگرد، به شما مشتریان گرامی اعلام خواهد شد. از سوی دیگر مشتریان عزیز می توانند خودشان اقدام به تهیه انواع میلگرد ساده صنعتی نموده و میلگردها را برای سایز شدن به گروه صنعتی آتروپات ارسال نمایند.

در ایران کارخانه های زیادی هستند که انواع میلگرد های ساده صنعتی را تولید میکنند. از این میان می توان به فولاد مبارکه اصفهان، کویر کاشان، مجتمع فولاد خراسان، فولا ماهان سپاهان و دهها کارخانه دیگر اشاره کرد.

قیمت میلگرد کششی
قیمت میلگرد کششی

میلگرد کششی چیست؟

فرآیند کشش میلگرد، به فرآیندی گفته می شود که طی آن میلگردهای سایز بزرگتر و زمخت تر را به میلگردهای صیقلی و شفاف و با سایز کوچکتر تبدیل می نمایند. میلگردهای بزرگتر را پس از سر تراشی داخل دستگاه کشش قرار میدهند و سپس با فشاری که به میلگرد می آورند، باعث می شوند سر میلگرد از داخل دوزه  یا همان قالبی که بر اساس سفارش مشتری ساخته شده است عبور کرده و باریک و باریک تر شود تا به سایزی که مشتری سفارش داده است برسد.

در طی این فرآیند میلگردها اندکی تاب برمیدارند. به همین منظور و برای رفع این مشکل، میلگردها را پس از اتمام فرآیند کشش، تابگیری میکنند و در صورتی که مشتری بخواهد میلگردهای براق و صیقلی تری داشته باشد، طی چند مرحله سطح میلگردها را پولیش میزنند. فرآیند پولیش زنی می تواند تا دو مرحله ادامه داشته باشد. این میلگردهای خوش تراش صیقلی را ترانس یا ترانسمیسیون می نامند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و سفارش انواع میلگرد ساده صنعتی، میلگرد کشش شده و میلگرد ترانس می توانید با مراجعه به قسمت تماس با ما در سایت آتروپات و ثبت اطلاعات شخص خودتان، از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا