خدمات کشش میلگرد در تهران

یکی از اصلی ترین و مهمترین فلزاتی که امروزه در ایران و جهان، کاربرد فراوانی دارد و جزو فلزات پر اهمیت و بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف به حساب می رود؛ انواع میلگرد است . میلگردها به دلیل ظرافت و استقامتی که دارند به اشکال مختلف در صنایع گوناگون استفاده میشوند. خدمات کشش میلگرد در تهران با تکیه بر دانش فنی و نیروی انسانی متخصص در گروه صنعتی آتروپات با کیفیت بالا و اجرت کشش مناسب، تولید میشود. همچنین انواع میلگرد ترانس، شش پر و چهار پهلو را در تهران، تولید و به سراسر کشور ارسال می نماید.

میلگرد جزو پر فروش ترین و اساسی ترین محصولات فولادی است و خرید میلگرد به دلیل وجود انواع میلگرد در بازار کار سختی است. اصلی ترین و مهمترین مورد استفاده میلگردها که شاید به ذهن شما هم رسیده باشد در صنعت ساخت و ساز است و از انواع میلگردها برای مقاومت کششی بتن یا نما در ساختمان استفاده می کنند. میلگردها سازه های فولادی هستند که به آنها آرماتور نیز می گویند. استاندارد قطر میلگرد و تنوع آن در کارخانه ذوب آهن اصفهان، مطابق با سیستم روسی است و بیشترین قطر میلگردهای تولید شده این کارخانه 40 میلیمتر است.

میلگرد ها به سه دسته اصلی زیر تقسیم میشوند:

1- میلگرد ساده

2- میلگرد آجدار

3- میلگرد کلاف

در گروه صنعتی آتروپات، فعالیت اصلی بر روی میلگردهای ساده صورت می گیرد. میلگردهای ساده؛ سطحی بدون شیار و صاف دارند و بیشتر در جاهایی که احتمال تغییر شکل و خوردگی وجود دارد، مانند شفت های صنعتی و نما، کاربرد دارند. مقاومت فشاری و کششی میلگردهای ساده، 23 کیلوگرم بر میلیمتر مربع است. از سایر مصارف این میلگرد می توان به صنعت قالب سازی، پیچ ها، بولت ها، محصولات و تجهیزات قالب بندی و همچنین نما اشاره نمود.

خدمات کشش میلگرد در تهران
خدمات کشش میلگرد در تهران

کاربرد میلگرد در پیچ سازی

در صنعت پیچ سازی، میلگرد خام تولید ذوب آهن را گرفته به شرکت های نوردی همچون آتروپات می دهند تا کشیده و سایز کنند. تمامی میلگردهای تولیدی کارخانه ذوب آهن اصفهان، در سایزهای رند 8،10، 12 میلیمتر و ….. هستند. این میلگردهای خام در صنعت پیچ سازی به دلیل سایز نبودن میلگرد و گرد نبودن کامل آن، مورد استفاده قرار نمیگیرند. به همین خاطر، میلگردها را میکشند تا لاغر تر شود و به سایز استاندارد می رسانند تا قابل استفاده شود. این کار دهم ار یا صدم دار کردن میلگردها، کار حساس و دقیقی است و باعث می شود سطح میلگردها صاف تر و صیقلی تر شود و همچنین به سایز دلخواه مشتری برسد. میلگردهایی را که طی این فرآیند میکشند، صاف می کننند و سطح آن صیقلی می شود را در اصطلاح میلگرد ترانس می نامند.

به غیر از پیچ ها، برای تهیه بولت، پیچ متری و شفت نیز می بایست میلگردها، تا رسیدن به سایز دلخواه کشیده شوند. بولت نیز نوعی بست از جنس میلگرد است که برای اتصال بین صفحه زیر ستون و فونداسیون در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

خدمات کشش میلگرد در تهران
میلگرد ساده

معرفی میلگرد ساده

میلگرد ساده (آرماتور فولادی) بیشترین کاربرد صنعتی را دارد و بهترین کیفیت تولید این میلگردها متعلق به کارخانه یزد و کاشان است. این میلگردها بدون آج هستند. میلگردهای ساده ای که در بازار هستند به دسته آجدار (rebar) و ساده (plain bar) تقسیم می شوند. از میلگردهای ساده در بتن، برای جبران مقاومت کششی پایین بتن استفاده می کنند.

خدمات کشش میلگرد در تهران
ساخت پیچ با استفادده از کشش میلگرد

ویژگی های خدمات کشش میلگرد گروه صنعتی آتروپات

انواع خدمات کشش میلگرد در سایزهای سفارشی( دهم دار و صدم دار)  و استاندار، با اجرت کشش بسیار مناسب و انجام مراحل پولیش در صورت سفارش مشتری، با دقت فراوان در گروه صنعتی آتروپات انجام می شود.

  •  استفاده از متریال مرغوب و مواد خام دارای شناسنامه تولید ( اصفهان، کاشان و یزد)
  • ارائه کیفیت سطح ایده آل بدون هرگونه خط و خش، مُک، چاله و ترک
  • دسترسی آسان مشتریان به کارگاه و امکان ارسال بار به تمام نقاط ایران
  • دقت بالا در قطر میلگرد و اندازه و برش عینا مطابق با بازه تلورانس مورد نیاز مشتری
  • تولید محصول در کوتاهترین زمان ممکن و تحویل به موقع سفارشات به مشتری

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه همکاری با مجموعه آتروپات می توانید با شماره های 56277259 – 021 – 7352 769 0912 -267 1688 0935 تماس گرفته و یا با مراجعه به سایت منتظر تماس مشاورین ما باشید.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • خرداد 31, 1399
  • 512 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ