کشش میلگرد ساده در تهران

برای تولید میلگرد ساده صنعتی نرم و خوش تراش که برای رزوه و کششکاری ترانس مناسب باشد و بتوانید با خیال آسوده از آن استفاده نمایید می بایست به یکی از شرکتهای نوردی برای کشش میلگرد ساده در تهران و یا سایر شهرستانها مراجعه کنید. گروه صنعتی آتروپات بیش از یک دهه است که به این فعالیت مشغول بوده و توانسته است اعتماد اهالی بازار آهن را بدست آورد.

این مجموعه که در اطراف شهر تهران استقرار دارد، دارای ظرفیت بالا، امکانات مناسب و نیروی فنی متخصص و ماهر است و با دقت فراوان و ظرافت، توانسته است مشتریان خود را راضی نگه دارد. در آتروپات، میلگردها را در سایزهای استاندارد و سفارش کشش می دهند. سایز میلگردها غالبا به صورت استاندارد 10،11،12،13،14،15و … هستند که برای صنایعی که در آنها ظرافت حرف اول را میزند و نیاز به سایزهای میانه این سایزها دارند می بایست میله های با سایز بالا را تهیه و سپس طی فرآیند کشش، تبدیل به سایزهای دهم دار دلخواه نمود.

میلگردهای ساده نقش اساسی در صنعت دارند و از آنها در جاهای مختلف استفاده می شود. علیرغم اینکه کاربرد اصلی میلگردها، در ساختمان سازی و بتن است، از آنها در صنایع مختلف همچون: صنعت خودرو و صنعت ساختمان، پیچ و مهره، ساخت رزوه ها، لولای در و غیره.

از اصلی ترین خصوصیت میلگردها توان بالای آنهاست و میلگردهای ترانس علاوه بر ظاهر زیبا، از مقاومت فشاری خوبی برخوردار هستند. اصلی ترین نوع میلگردهای کشش شده با نام میلگرد ترانس یا روغنی در بازار شناخته شده اند.

برای اطلاع از چگونگی کشش میلگرد ساده در تهران و قیمت اجرت کشش میلگرد با کارشناسان ما در گروه صنعتی آتروپات تماس بگیرید.

سایر خدمات گروه صنعتی آتروپات :

  • سایز کردن میلگردها
  • شاخه کردن میلگردها
  • پولیش میلگرد
  • میلگرد ترانس، براق، پولیش شده
  • کشش میلگرد
  • کشش چهارپهلو اجرتی
کشش میلگرد ساده در تهران
میل ترانس

میلگرد ترانس (میل ترانس) چیست؟

به میله های فولادی که طی فرآیندهای مختلف، سطح آنها صاف و صیقلی شده و از آن حالت زمختی در می آیند میلگرد ترانس می گویند. اساس کار میلگرد ترانس، به شیوه نورد گرم است و در انتهای کار، سطح میلگردها را پولیش می زنند تا به آن حالت صیقلی برسد و بر همین اساس میلگردهای ترانس به 2 دسته اصلی تقسیم می شوند:

1- میلگردهای ترانس تک پولیش

2- میلگردهای ترانس دو پولیش

میلگردهای ترانس تک پولیش

در ابتدا سطح ناصاف و غیر براقی دارند که پس از فرایندهای کار گرم، و سپس فرایند پولیش، سطحشان صاف و براق می شود. بعد از این مراحل، عملیات تابگیری و پرس انجام می شود و بسته به ظاهر و شرایط کیفیت سطحی محصول، کشش پولیش یا پیل پولیش را بر اساس استاندارد  DIN 668/h11  انجام می دهند تا به میلگرد پولیش با سطح صاف و براق تبدیل شود.

در روش کشش پولیش، به دلیل کشیدن سایز ( دوزه و اسید شوری) محصول نهایی، سفت تر از روش پیل پولیش ( پوسته برداری) خواهد بود. از میلگردهای ترانس تک پولیش در ساخت ماشین آلات، صنایع خودرو سازی، وسایل ورزشی و ساخت هواکش های صنعتی و غیره استفاده می شود.

کشش میلگرد ساده در تهران
میلگرد ترانس

میلگردهای ترانس تک پولیش

میلگردهای ترانس تک پولیش یا سنگ خورده، نسبت به میلگردهای ترانس تک پولیش، براق تر بوده و سطح آنها آینه ای است و جزو میلگردهای فولادی به شمار می روند. این میلگردها نیز ، ابتدا از فرایندهای کار گرم تولید شده و سطحی ناصاف و غیر براق دارند. سپس عملیات تابگیری و پرس انجام شده و بسته به شرایط کیفیت سطحی محصول، به روش کشش پولیش یا پیل پولیش، تبدیل به میلگرد پولیش با تلورانس 0.2 بالاتر از سایز نهایی، خواهند شد. سپس عملیات سنگ زنی توسط دستگاه سنگ سنترلس که شامل 5 الی 7 مرحله است صورت می گیرد تا محصول با بالاترین کیفیت سطحی، بهترین دقت و تلورانس  0.02- الی 0.05- تولید شود. از میلگردهای ترانس دو پولیش در ماشین های راه سازی و صنعتی، جرثقیل، بالابرها، جک، صنایع پمپ سازی و … استفاده می شود.

کشش میلگرد ساده در تهران
پیچ متری

 معرفی پیچ متری

دلیل این معرفی این محصول، تولید آن با توجه به فرآیند کشش است که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم. پیچ متری در واقع همان میلگرد ساده است که در ابتدا آنرا کشش می دهند و سپس تمام آنرا رزوه کاری میکنند. عمده این پیچ متری ها به طول یک متر در بازار به مصرف می رسد. مهره؛ از هر دو طرف این پیچ ها بسته می شود. مصرف کننده می تواند بسته به نیاز خود، پیچ ها را به طول دلخواه خود برش بزند. پیچ متری از جنسهای استیل، آهنی، فولادی، گالوانیزه و بدون آبکاری تولید می شود. از پیچ متری در صنایع چوبی مانند: میز و صندلی، صنایع ساختمان، صنایع فلزی، نفت و پتروشیمی و … استفاده بسیاری میکنند.

آتروپات، تامین کننده انواع میل ترانس تک پولیش، دو پولیش و روغنی بوده و آمادگی ارائه هر گونه خدمات در زمینه تامین و تولید میلگرد و ارسال به سراسر کشور را دارد.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • خرداد 18, 1399
  • 535 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ