فروشندگان عمده میلگرد ترانس

میلگرد ترانس یکی از پایه ای ترین مواد اولیه ای است که در صنعت هر کشوری از جمله ایران به کار میرود. از این رو تولید این محصول، برای کشورهای صنعتی بسیار حائز اهمیت است. لذا به همان مقدار که تولیدکنندگان میلگرد ترانس برای ما حائز اهمیت هستند، فروشندگان عمده میلگرد ترانس نیز می‌توانند نقش مهمی در چرخه صنعت ایفا کنند. از این رو در مطلب پیش رو، علاوه بر ارائه مفهوم کلی کشش میلگرد، به فروشندگان عمده میلگرد ترانس و تولیدکنندگان عمده میلگردهای کششی نیز خواهیم پرداخت. این مطلب توسط یکی از معتبرترین و بزرگترین تولیدکنندگان میلگردهای کششی در کشور، تهیه و تنظیم شده است. گروه صنعتی آتروپات، به عنوان یکی از قطب های تولید میلگرد ترانس در کشور، شما را به مطالعه ادامه این مطلب دعوت می نماید. با ما تا انتهای فروش عمده میلگرد ترانس همراه باشید.

مفهوم کشش میلگرد به چه معنی است؟

میلگردها به محض تولید قبل از هرگونه پرداخت بر روی آنها میلگرد خام نامیده می‌شوند. میلگردهای خام از نظر ویژگی های فیزیکی، ممکن است خیلی مناسب استفاده صنعتگران نباشند. بدیهی است که برای استفاده روتین در صنعت بایستی پردازش هایی بر روی میلگردهای خام صورت گیرد. در این بین، کارخانجاتی تحت عنوان کارخانه تولید میلگرد کششی شروع به فعالیت می‌کنند. کار این کارخانجات به زبان ساده این است که میلگردهای خام را مناسب استفاده روتین در صنعت نمایند. اما میلگرد های خام چه ویژگی هایی دارند که استفاده آنها را در صنعت با دشواری مواجه می‌ کند؟ میلگردهای خام احتمالاً سطوح نادقیق و نامنظمی دارند. این ممکن است استفاده میلگردهای خام را برای صنایع حساس، با دشواری روبرو کند. صنعتگران ترجیح می‌دهند با میلگردهای شکیل تر سطوح پرداخت شده و صیقلی تر کار کنند. چرا که شرایط استفاده از میلگرد ها در دستگاه ها بیشتر فراهم می شود.

 فروشندگان عمده میلگرد ترانس
فروشندگان عمده میلگرد ترانس

یک دلیل بسیار مهم برای اعمال پردازش بر روی میلگردهای خام، پیچ و تاب‌های میلگردهای خام می باشد. میلگردهای خام فارغ از اینکه از چه آلیاژی باشند ممکن است در سطح خود دارای خم، پیچ یا تاب باشند. این در حالی است که میلگردهای پردازش شده تحت عنوان میلگردهای کششی، به هیچ عنوان دارای این انحناها نیستند. به علاوه ممکن است در سطح میلگردهای خام، زدگی و خوردگی وجود داشته باشد. این زدگی ها در فرآیند کشش میلگرد حذف خواهند شد. همچنین سطح مقطع میلگرد های ترانس ممکن است بیضی باشد. در فرآیند کشش میلگرد، سطح مقطع میلگرد های ترانس کاملاً به شکل دایره در خواهند آمد. به عبارت دیگر میلگردها به عنوان یک استوانه ای واقعی، ساعت می شوند. به همین دلیل فروشندگان عمده میلگرد ترانس میتوانند با فروش این میلگردها به صنعتگران، کسب درآمد کنند.

 

فروشنده خرد و عمده میلگرد ترانس

هنگامی‌که از فروشندگان عمده میلگرد در تهران صحبت می کنیم یک تمایز قابل توجه با فروشندگان خرد میلگرد ترانس قائل شده‌ایم. از این رو در این بخش می خواهیم به تفاوت میان فروشندگان خرد و عمده میلگرد ترانس بپردازیم. در تهران و یا هر شهر دیگری فروشندگان زیادی تحت عنوان فروشندگان میلگرد ترانس وجود دارند. این فروشندگان معمولاً در بازارهایی مثل آهن مکان و یا شادآباد مشغول فعالیت هستند. این بازار ها معمولاً مدعی فروش عمده میلگرد های ترانس هستند. ولی واقعیت از این قرار است که خود فروشندگان موجود در بازارهای آهن، از کارخانجات میلگردهای کششی خوراک خود را تامین می‌کنند. به همین دلیل برای یک خریدار عمده میلگرد ترانس به صرفه‌تر است که با کارخانجات تولید کننده میلگردهای ترانس به طور مستقیم وارد معامله شوند. حذف واسطه ها در تجارت یک اصل بسیار مهم است که از این طریق قابل دسترسی است.

همچنین برای خریداران کوچکتر میلگردهای ترانس، مناسب تر است که با فروشندگان محلی ملیگردهای ترانس وارد معامله شوند. چراکه برای همکاری با کارخانجات بزرگ تولید کننده میلگردهای ترانس، بایستی حجم خرید، بالاتر از حدی مشخص باشد. به همین دلیل فروش خرد این میلگردها هیچ گونه توجیه اقتصادی برای کارخانجات نخواهد داشت. گروه صنعتی آتروپات به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ میلگردهای ترانس، حداقل میزان فروش میلگردهای ترانس را یک بندیل یعنی چیزی بین دو و نیم تا سه تن در نظر می گیرد.

 فروشندگان عمده میلگرد ترانس
میلگرد ترانس

تهیه میلگرد کششی به چه صورت است؟

یک راه بسیار ساده این است که به عنوان یک خریدار عمده میلگردهای ترانس، به کارخانجات بزرگی همچون آتروپات مراجعه کنید. کارخانجات تولید کننده میلگردهای ترانس، به عنوان فروشندگان عمده میلگرد ترانس، آماده ارائه محصولات در وسعت بسیار بالا به شما هستند. شما می توانید به عنوان یک خریدار، میلگردهای ترانس را به صورت آماده از این کارخانجات تهیه کنید. اما راه دیگری نیز برای تهیه میلگردهای کششی وجود دارد. برخی از تولیدکنندگان صنایع مختلف ترجیح می دهند میلگردهای خام را خریداری کنند و برای دریافت خدمات کشش به کارخانجات تولید میلگرد کششی ارسال نمایند. این در حالی است که تولیدکنندگان میلگردهای کششی، با دریافت مبلغی تحت عنوان اجرت کشش، خدمات کشش را برای صنعتگران انجام می دهند.

شما نیز میتوانید برای خرید میلگردهای کششی، چه به صورت آماده و چه به صورت اجرتی، به گروه صنعتی آتروپات مراجعه نمایید. گروه صنعتی آتروپات با در نظر داشتن تمامی شرایط شما صنعتگران گرامی، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می کند. برخی از صنایع بهتر است که از آپشن خرید آماده میلگردهای ترانس استفاده کنند. همچنین برای صنایعی ممکن است افت خدمات کشش مناسب‌تر باشد. مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی می‌کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. شما نیز برای برقراری ارتباط با گروه صنعتی آتروپات، می توانید از طریق صفحه تماس با ما اطلاعات تماس با این کارخانه را بدست آورید. همچنین شایان ذکر است که اکثر فروشندگان میلگرد ترانس، در بازارهای آهن در سراسر کشور، از مشتری های این واحد صنعتی بوده. لذا شما با ارتباط مستقیم با این کارخانه می توانید به حذف هر چه بیشتر واسطه ها کمک کنید.

از این که مطلب فوق را در خصوص فروشندگان عمده میلگرد ترانس مطالعه فرمودید از شما تقدیر و قدردانی می‌کنیم. شاد و پیروز، و همواره سربلند باشید.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • خرداد 4, 1400
  • 274 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ