میلگرد ترانس با اجرت ارزان

یکی از پارامتر هایی که در هنگام خرید مواد اولیه به آن توجه می شود، قیمت تمام شده مواد اولیه است. میلگرد های ترانس، یکی از پرکاربردترین ماده های اولیه ای هستند که در صنایع فلزی مورد بهره‌برداری صنعتگران قرار می‌گیرد. از این رو تهیه میلگرد ترانس با قیمت ارزان، می‌تواند به یک اولویت برای صنعتگران این حوزه تبدیل شود. همانطور که می‌دانید میلگرد ترانس را می‌توان به صورت اجرتی نیز تهیه کرد. از این رو بسیاری از صنعتگرانی که میلگردهای خام خود را برای دریافت خدمات کشش به کارخانجات تولید میلگرد کششی ارسال می‌نمایند، به دنبال میلگرد ترانس با اجرت ارزان هستند. در مطلب پیش رو به روش های خرید میلگرد ترانس و مفهوم اجرت کشش نیز خواهیم پرداخت. در انتها با معرفی گروه صنعتی آتروپات، به عنوان یکی از مراکز قدیمی جهت تهیه و خرید میلگرد ترانس با اجرت ارزان در خدمت شما عزیزان هستیم.

روش های خرید میلگرد ترانس با اجرت ارزان

میلگرد کششی یا همان میلگرد ترانس به دو صورت کلی قابل خریداری است. اینکه از کدام یک از روش ها برای خرید میلگرد ترانس استفاده کنید، کاملاً وابسته به نوع صنعتی است که در آن فعالیت می کنید. شما می توانید با تماس با کارخانجات تولید میلگرد ترانس و دریافت مشاوره از آنها، بهترین روش تهیه میلگرد ترانس را در صنعت خود استعلام کنید. در این قسمت می خواهیم به دو روش که می توانید به آسانی، میلگرد های ترانس را تهیه کنید، بپردازیم.

*روش اول خریداری میلگرد های ترانس به صورت آماده است. یعنی شما مانند هر کالای دیگری میلگرد ترانس را از مرکز فروش آن تهیه می کنید. بدیهی است که برای خریدهای در حجم کوچک می توانید از خرده فروشان میلگردهای ترانس و برای خرید در حجم های بالا میتوانید از عمده فروشان میلگرد ترانس کمک بگیرید.

میلگرد ترانس با اجرت ارزان
میلگرد ترانس

*روش دوم تهیه میلگرد ترانس، خرید اجرتی میلگرد کششی است. در این نقطه است که تهیه میلگرد ترانس با اجرت ارزان اولویت پیدا می کند. چرا که هر کارخانه ای که اجرت کمتری را برای اجرت کشش میلگرد ها در نظر بگیرد، احتمالاً برای شما به صرفه تر خواهد بود. البته فراموش نکنید که کیفیت ارائه این خدمات نیز، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که در انتها شما محصولات خود را به مشتریان خود ارائه می کنید و عدم کیفیت کافی تاثیر منفی مستقیمی روی برند شما خواهد داشت. لذا بهتر است به تهیه میلگرد ترانس با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت روی آورید. در این روش شما میلگردهای خام را از مراکز فروش آهن تهیه کرده و برای دریافت خدمات کشش به کارخانجات تولید میلگرد کششی ارسال می نمایید. سپس با پرداخت وجهی، تحت عنوان اجرت کشش، میلگرد های کشیده شده را تحویل میگیرید.

نکاتی در باب تهیه اجرتی میلگردهای کششی

هنگامی که شما اقدام به تهیه میلگرد کششی یا همان میلگرد ترانس به صورت اجرتی می کنید، چند عرف در بازار وجود دارد که بد نیست در این قسمت به آنها اشاره کنیم. در وهله اول با توجه به اینکه میلگردهای خام توسط کارفرما تهیه می شود، کارخانه تولید میلگرد کششی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آلیاژ میلگرد ها نخواهد داشت. نکته دوم این است که با در نظر داشتن فرآیند کشش میلگرد، بدیهی است که مقداری از وزن بار میلگردهای خام، صرف ضایعات می شود. لذا چیزی حدود ۳ درصد ریزش وزن بار را در محاسبات خود لحاظ کنید.

از دیگر نکاتی که می توان به عنوان عرف از آن یاد کرد، این است که کارخانه تولید شافت ترانس، میلگرد ها را در محل کارخانه تحویل می‌گیرد و در محل کارخانه به مشتری تحویل می دهد. لذا هزینه های حمل و نقل میلگرد های خام از محل خریداری شده تا کارخانه و همچنین از کارخانه تا مقصد نهایی به عهده کارفرما خواهد بود.

در نظر داشته باشید که برای عقد معامله با کارخانجات بزرگ میلگردهای کششی مانند گروه صنعتی آتروپات، بایستی حداقل یک بندیل میلگرد کششی تهیه نمایید. یک بند، چیزی حدود دو و نیم تا سه تن در نظر گرفته می‌شود. شما نیز برای استعلام قیمت اجرت کشش میتوانید از وبسایت گروه صنعتی آتروپات کمک بگیرید. به علاوه تمامی کارشناسان ما، آماده پاسخگویی به شما برای دسترسی به میلگرد ترانس با اجرت ارزان هستند. لذا برای هر گونه سوال و یا استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما نیز در ارتباط باشید.

میلگرد ترانس با اجرت ارزان
اجرت کشش ارزان

 گروه صنعتی آتروپات

در این بخش می خواهیم توضیحات مفصلی در خصوص یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد ترانس در کشور ارائه کنیم. هنگامی که شما به عنوان یک صنعتگر تصمیم می گیرید با یک گروه صنعتی، مانند آتروپات همکاری داشته باشید، احتمالاً رزومه و یا سابقه آن شرکت برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است. چرا که یک شرکت با رزومه قوی می تواند به شما اطمینان ببخشد که در طی همکاری با این گروه تجاری و صنعتی قرار نیست مشکلات عدیده برای شما به وجود بیاید. اما در مقابل اگر یک شرکت یا گروه صنعتی که با آنها همکاری دارید و از رزومه قوی برخوردار نباشد، و یا اصطلاحاً در بازار بدنام باشند، احتمال اینکه شما نیز در طی همکاری، با آن شرکت دچار مشکل خواهید شد. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه صنعتی آتروپات همراه ما باشید.

گروه صنعتی آتروپات، به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان میلگردهای کششی، توانسته است اعتماد صنایع بزرگی را همچون خودروسازان را جلب نماید. همچنین این گروه صنعتی، افتخار همکاری با صنایع حساس و مهم کشور از جمله مهمات سازان را در کارخانه خود داراست. به علاوه این گروه صنعتی با در اختیار داشتن سه خط تولید مجزا توانایی تولید روزانه بیش از ۲۰ تن میلگرد ترانس را در اختیار دارد که تضمین کننده تحویل به موقع کالا به شما خواهد بود.

همچنین معروف بودن به ارائه میلگرد ترانس با اجرت ارزان باعث شده است که این کارخانه چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت زبانزد بازار صنایع فلزات باشد. شما نیز می توانید برای ثبت یا سوال در خصوص سفارشات خود با ما در ارتباط باشید. قسمت تماس با ما در همین وب سایت برای سهولت ارتباط شما با ابن مجموعه، طراحی شده است. از این که تا انتها همراه ما بودید شما تقدیر و قدردانی می کنیم.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • خرداد 9, 1400
  • 368 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 2 =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ