قیمت میلگرد دو پولیشه

گروه صنعتی آتروپات عرضه کننده انواع میلگرد و تسمه ترانس تک پولیش و دو پولیش بلبرینگ خور،ترانس سرقرمز ck45 بلبرینگ خور و انواع میلگرد کششی با قیمت بسیار مناسب است و برای اطلاع از آخرین و جدید ترین قیمت میلگرد دو پولیشه می توانید به این قسمت مراجعه نمایید.

میلگرد ترانس دو پولیش: میلگردهای فولادی هستند که سطح براق تر و آینه ای تری نسبت به میلگردهای ترانس تک پولیش دارند. میلگرد ترانس دو پولیش؛ ابتدا از فرایند کار گرم تولید شده و سطحی غیر براق و ناصاف دارد. اما اندکی طول نمی کشد که با استفاده و  انجام روش های مختلف پولیش، سطح آن، آینه ای شکل و براق می شود. از این نوع میلگرد، می توان در کارهایی مانند معماری، ساخت قطعات وسایل نقلیه و مکان هایی که نیازمند یک سطح آینه ای نشکن است استفاه کرد.

میلگردهای ترانس تک پولیش: این میله ها در ابتدا به صورت میله های فولادی هستند و از فرایند کار گرم تولید میشوند و سطح آنها، ناصاف و غیربراق است اما پس از انجام عملیات پولیش، سطحی صاف و براق پیدا میکنند. از انواع میلگردهای ترانس تک پولیش، در کارهایی مانند ساخت قطعات پمپ های آب و نفت، سیلندرهای هیدرولیکی و قطعاتی که نیازمند سطح براق است، استفاده میشود. و می بایست در اثر انجام فرایندهای ماشین کاری براقیت خود را حفظ نمایند.

میلگردهای ترانس دو پولیش؛ از میلگردهای ترانس تک پولیش براق تر هستند. از این میله ها، در کارهایی مانند معماری، ساخت قطعات وسایل نقلیه و مکان هایی که نیازمند یک سطح آینه ای نشکن است استفاده میکنند.

میلگردهای ترانس جزو میلگردهای پرکاربرد در صنایع مختلف هستند و چگونگی تولید آنها بسیار مهم است. انواع مختلف میلگرد ترانس در سایزهای دهم دار و صدم دار را میتوانید با خیال آسوده به گروه صنعتی آتروپات سفارش دهید.

قیمت میلگرد دو پولیشه
قیمت میلگرد دو پولیشه
  • گروه صنعتی آتروپات
  • مرداد 11, 1399
  • 1124 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ