خرید میلگرد کششی در تهران

میلگردهای کشش شده یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت خودرو سازی محسوب می شود. در صورتی که قصد خرید میلگرد کششی در تهران را داریم پیشنهاد ما به شما مراجعه به گروه صنعتی آتروپات با ویژگی ها و تمامی اطلاعات مربوط به این محصول آشنا شده و با آگاهی کامل مناسب ترین محصول را خریداری نمایید. میلگردهای کشش شده از تولیدات شرکتهای مختلف در بازار موجود است که قطر این میلگردها با هم متفاوت بوده و اندازه های مختلفی دارد به همین دلیل هر فرد می تواند مطابق با نیاز خود ابعاد و ضخامتی را خریداری کند که این ویژگی باعث فروش بالای این میلگردها در بازار شده است.

میلگردهای کشش شده کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارند و از اینرو شرکتهای نوردی زیادی هستند که در نقاط مختلف کشور، میلگردهای استاندارد تولید شده در شرکت های فولادی را به سایزهای دهم دار و دلخواه مشتری تبدیل می کنند. در این فرآیند میلگردهای بزرگتر را سرتراشی می کنند داخل دوزه یا همان قالب قرار می دهند و میکشند تا لاغرتر شود و به سایزی که مشتری سفارش داده است برسد. در این حالت است که حتی برای ساده ترین تجهیزاتی که فکرش را هم نمیکنید از میلگردهای کشش شده می توان استفاده کرد. مثلا برای ساخت پیچ متری، شافت و یا قطعات خودرو و ….

میزان کشش میلگرد کشش شده

پیش از توضیح روش های تست مقاومت میلگردهای کشش شده باید شما را با دو مفهوم الاستیک و پلاستیک آشنا کنیم. به طور کلی می توان گفت که به محصولی که خاصیت اولیه بازگشت و بازگشت پذیری داشته باشد، الاستیک می گویند و چنانچه فاقد خاصیت برگشت پذیری باشد به آن پلاستیک اطلاق میگردد.

مقاومت تسلیم: میزان و مقدار نیرویی که به میلگرد وارد می گردد ولی سبب تغییر شکل آن نمیشود، میزان مقاومت تسلیم می گویند. به طور کلی می توان گفت که چنانچه میزان نیروی وارد شده بر میلگرد را زیاد کنیم برای همیشه سبب تغییر شکل خواهد شد، مقاومت تسلیم اطلاق می گردد.

 

خرید میلگرد کششی در تهران
خرید میلگرد کششی در تهران

 

مقاومت کششی: مقاومت کششی به بالاترین نیروی وارده بر میلگرد اطلاق میشود. به طور کلی می توان گفت که به فشار و نیرو پیش از شکسته شدن محصول مقاومت کششی می گویند که به اصطلاحاتی همچون تاو کششی و یا استحکام کششی نیز معروف است. واحد محاسبه مقاومت کششی اینچ بر مربع بوده که این عدد از تقسیم بیشترین نیروی وارد شده بر سطح مقطع حاصل می شود. خاصیت مقاومت کششی میلگردهای کششی را می توان با استفاده از عملیات هایی همچون آلیاژکاری، حرارت دهی و سرد کاری به دست آورد. آزمون های کششی را می توان با استفاده از دستگاه هایی مانند نیروسنج و دستگاه ثبات نیز انجام داد.

برای تست میزان مقاومت و کشش میلگردهای کشش شده می توانید از کارشناسان و متخصصین کمک بگیرید. اجرت کشش میلگردها ثابت نبوده و هر کارشناس با توجه به میزان مقاومت و متراژ میلگردها هزینه ای جداگانه تعیین می نماید. در صورتی که برای تست میزان کشش میلگردهای خود به دنبال کارشناسانی باتجربه هستید کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با متخصصین ما تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

تولید میلگرد کششی

امروزه شرکت های متعددی در زمینه تولید میلگردهای کششی و ترانس در حال فعالیت هستند. به همین دلیل متریال های به کار رفته در ساخت این میلگردها و کیفیت آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد. از این رو در صورتی که قصد خرید میلگرد کشش شده را دارید بهتر است آن را از سایت ها و فروشگاه های معتبر و قابل اعتماد خریداری نمایید. گروه صنعتی آتروپات یکی از فروشگاه های معتبر و فعال در زمینه تولید میلگردهایی باکیفیت می باشد که در طی سال ها فعالیت خود توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

قیمت میلگردهای کششی در هر فروشگاهی متفاوت است زیرا میزان خلوص مواد به کار رفته در تولید این محصول و کیفیت آن ها با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین توصیه می شود در صورتی که قصد خرید این میلگرد را دارید، پیش از توجه به قیمت باید به کیفیت این محصول توجه کنید. جهت اطلاع از قیمت های روز میلگردهای کشش شده می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را با قیمت و دیگر مشخصات این محصول مطلع کنند.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • تیر 24, 1399
  • 391 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 10 =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ