خرید میلگرد کششی شادآباد

صنایع فلزی جزء پایه ای ترین صنایع کشورمان است. از این رو تولید کنندگان صنایع فلزی در کشورمان، معمولاً با صنایع مختلفی همکاری دارند. برخی از صنایع از شمش های فلزی استفاده می کنند. برخی به پروفیل های فلزی نیاز داند. بعضی از صنایع احتیاج به میلگرد های آجدار دارند. (نمونه های استفاده از میلگرد های آجدار را می‌توانید در ساختمان سازی ببینید.) در این بین بسیاری از صنایع از میلگرد هایی استفاده می کنند که تفاوت فاحشی با میلگرد های آجدار دارند. معمولاً در صنعت کمتر از میلگرد های آجدار استفاده می شود و این میلگرد ها مختص عملیات عمرانی است. در مقابل میلگرد های ساده و نوع فرآوری شده آن، که میلگرد ترانس نام دارد، در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد. پس بخش مهمی از صنعت مشتری میلگرد ترانس هستند. اما این میلگرد کششی را از کجا بایستی تهیه کنیم؟ در این مطلب قصد دارید در مورد خرید میلگرد کششی شادآباد با یکدیگر صحبت کنیم. در ادامه نیز به معرفی این منطقه پرداخته و سپس جنبه های فنی تر را بررسی خواهیم کرد.

اولین راهی که به ذهن هر مخاطبی می رسد تهیه میلگرد کششی از یک کارخانه تولید میلگرد کششی است. اما معمولاً برای خرید در حجم های پایین تر به بازار های آهن مراجعه می شود. البته صاحبان فروشگاه های بازار آهن، خود از مشتریان کارخانه های تولید میلگرد ترانس هستند. در تهران معمولاً برای تهیه میلگرد کششی به دو مکان می توان مراجعه کرد. شادآباد و آهن مکان از مکان هایی هستند که در زمینه فروش آهن آلات فعال هستند. خریداران خرد میتوانند برای تهیه میلگرد های ترانس به این مکان ها مراجعه کنند.

اهمیت بازار شادآباد در تهیه انواع میلگرد ترانس

یکی از محله های قدیم تهران که در منطقه 18 کنونی قرار دارد، محله شادآباد است. این محله در جنوب غربی پایتخت واقع گردیده است. در سالیان خیلی دور این محله بخشی از روستایی با نام یافت آباد بود. شرایط آب و هوایی و وسعت باغ های آن منطقه، باعث شده بود اهالی این منطقه همگی به شغل کشاورزی روی آورند. این محله امروز میزبان یکی از بزرگترین بازار های فروش آهن آلات در کشور شده است. از این ها که بگذریم واقعیت این است که خریداران عمده تر ترجیح می‌دهند خرید خود را بدون واسطه و مستقیم از شرکت تولید کننده انجام دهد. به همین جهت به شما پیشنهاد می کنیم اگر خریدار عمده میلگرد کششی هستید، تا انتهای خرید میلگرد کششی شادآباد همراه ما باشید.

خرید میلگرد کششی شادآباد
خرید میلگرد ترانس

شما در شادآباد می‌توانید انواع محصولات فلزی را تهیه نمایید. اما از آنجا که این مطلب در مورد خرید میلگرد کششی شادآباد است، بهتر است که بگوییم مرکز فروشنده های میلگرد ترانس در شادآباد بلوار طاووس است. شما می توانید از بلوار طاووس، بلوک های 7 – 8- 9 بازدید بفرمایید. این بلوک‌ها مخصوص فروشنده های میلگرد کششی در شادآباد است. البته، در نظر داشته باشید وقتی خرید میلگرد کششی شادآباد را مد نظر خود قرار می‌دهید، شما از یک فروشنده واسطه خرید می‌کنید.

این در حالی است که می‌توانید از یک کارخانه تولید میلگرد کششی مثل گروه صنعتی آتروپات خرید خود را انجام دهید. با یک بررسی ساده متوجه خواهید شد که بسیاری از فروشندگان شادآباد، خود از گروه صنعتی آتروپات خرید می‌کنند. این به این معنی است که شما با تهیه میلگرد ترانس به صورت مستقیم از این گروه صنعتی، می‌توانید با زمان و هزینه خیلی کمتری به میلگرد ها دسترسی داشته باشید.

حداقل سفارش از گروه صنعتی آتروپات چقدر است؟

اگر یک مجموعه احتیاج به یک یا چند شاخه میلگرد ترانس داشته باشد، باید پیرو آدرسی که در پاراگراف قبل  در مقاله خرید میلگرد کششی شادآباد داده شد، به بلوک های شماره 7 تا 8 واقع در بلوار طاووس شادآباد مراجعه کند. گروه صنعتی آتروپات به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان میلگرد کششی در کشور، پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان عمده خواهد بود. حداقل میزان سفارش میلگرد ترانس از این کارخانه تولید میلگرد ترانس، معادل یک بندیل است. ممکن است برای مصرف کنندگان خرد این سوال پیش بیاید که یک بندیل چقدر است؟ یک بندیل معادل 2.5 تا 3 تُن میلگرد کشیده است.

خرید میلگرد کششی شادآباد

اگر شما حتی یک تُن میلگرد ترانس نیاز دارید باید از شادآباد خرید خود را انجام دهید. اما ممکن است برای خریداران عمده تر میلگرد ترانس، این سوال پیش بیاید که به چه صورت هایی باید با آتروپات همکاری کنند. در ادامه در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

خرید میلگرد کششی شادآباد و تهیه میلگرد ترانس از گروه صنعتی آتروپات

شما برای دریافت مشاوره از این کارخانه، جهت انتخاب درست تر نحوه تهیه میلگرد های کششی می‌توانید از قسمت تماس با ما با این گروه صنعتی ارتباط بر قرار کنید. اما به صورت خلاصه باید بگوییم که شما باید به دو صورت با این مجموعه صنعتی، ارتباط داشته باشید. نوع اول همکاری که بیشتر مناسب افرادی است که زمان برایشان اهمیت بیشتری دارد و از طرفی از میلگرد های معمول از نظر سایز و آلیاژ استفاده می کنند. برای این منظور بهتر است از میلگرد های ترانس آماده برای فروش استفاده کنند. این میلگرد ها در سایز های مشخص، و آلیاژ های روتین موجود هستند. برای استعلام قیمت این میلگرد ها می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

برخی از مصرف کننده ها ترجیح میدهند میلگرد خام را خودشان تهیه کنند، و یا اصلا خودشان میلگرد خام دارند. این شرکت می‌تواند با ارایه خدمات کشش میلگرد به این صنعتگران کمک کند. این روش بیشتر مناسب کارفرمایانی است که یا میلگرد خام دارند، و یا میخواهند میلگرد ترانس آنها از آلیاژی خاص باشد. همچنین صنعتگرانی که احتیاج به ضخامت های کمیاب تر در بازار دارند میتوانند به راحتی با ضخامت های خاصی این میلگرد ها را سفارش دهند. برای این منظور تمامی هزینه های حمل و نقل به عهده مشتری است. گروه صنعتی آتروپات بار را درب کارخانه تحویل می‌گیرد و درب کارخانه تحویل میدهد. برای اطلاع از نرخ خدمات اجرت کشش می‌توانید از وبسایت رسمی روه صنعتی آتروپات اقدام نمایید. این مجموعه صنعتی، از شما برای مطالعه مقاله خرید میلگرد کششی شادآباد تشکر می‌نماید.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • اسفند 16, 1399
  • 81 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ