خرید میلگرد ترانس اصفهان

همانگونه که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم و می دانید آرماتورها یا میلگردها، انواع مختلفی دارند. یکی از معروفترین آنها، میلگردترانس است که به دلیل صاف و صیقلی بودن، کاربردهای بسیاری دارد. شما میتوانید برای خرید میلگرد ترانس اصفهان ، یزد و سایر کارخانجات بزرگ تولید میلگرد در ایران، از طریق سایت آتروپات، اقدام نمایید. کارخانه ذوب آهن اصفهان، اولین و بزرگترین کارخانه تولید کننده فولاد ساختمانی و انواع مقاطع فولادی صنعتی است. این کارخانه را مادر صنعت فولاد ایران می نامند؛ زیرا نقش مهمی در شکل گیری سایر صنایع فولادی در ایران ایفا نموده است.

میلگردهای ساده، عموما به صورت شاخه های 12 و 6 متری و بر حسب وزن آن خرید و فروش می شوند. سایز میلگردها، نشان دهنده قطر آن است و از 8 میلیمتر تا 40 میلیمتر تولید می شوند. در برخی صنایع نمیتوانید از میلگردهای ساده و با سایزهای استاندارد استفاده نمایید. از اینرو میلگردهایی را که از کارخانجات فولادی مختلف تهیه کرده اید به شرکت های نوردی همچون آتروپات میسپارید تا سایز آنها را با فرآیند کشش میلگرد، به سایز دلخواهی که می خواهید دربیاورند. این کار، حساسیت و ظرافت خاصی دارد که در مجموعه صنعتی آتروپات به خوبی قابل انجام است.

خرید میلگرد ترانس اصفهان به دلیل معروف بودن تولیدات این کارخانه و با توجه به شرایط شیوع کرونا در سال جدید کمی سخت تر از پیش شده و قیمت میلگرد با نوسان همراه است. در حالت کلی میلگردها به دو دسته میلگردهای ساده و میلگردهای آجدار تقسیم می شوند. میلگردهای ساده در دسته میلگردهای نرم قرار دارند و با نام A1 در صنعت شناخته شده اند.

از میلگردهای ساده در قطرهای مختلف به عنوان شفت و در نمای سازه های عمرانی استفاده می کنند.

خرید میلگرد ترانس اصفهان
خرید میلگرد ترانس اصفهان

انواع میلگرد ساده

عمده میلگردهای ایران در ذوب آهن اصفهان ساخته می شود که تولید آنها مطابق با استانداردهای روسی است. برای خرید میلگرد ترانس اصفهان و کشش آن به سایز دهم دار می توانید همین با کارشناسان ما در تماس باشید. علاوه بر ذوب آهن اصفهان، می توان از کارخانه فولاد کویرکاشان، مجتمع شاهین بناب، مجتمع فولاد ظفر بناب، مجتمع فولاد شاهرود، شرکت فولاد کویر قزوین و … به عنوان برجسته ترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران نام برد.

  • میلگرد A1 : این میلگرد بدون آج است و در بازار با مشخصه 240 هم شناسایی می شود که عدد 240، استحکام تسلیم نهایی میلگرد را نشان می دهد.
  • میلگرد A2 : میلگرد آجدار مارپیچ است که در بازار با آج 340 هم شناسایی می شود و عدد 340 تنش تسلیم میلگرد برحسب مگاپیکسل را نشان می دهد.
  • میلگرد A3 : میلگرد آجدار ساده را گویند که در بازار با آج 400 شناخته شده و حداقل تنش تسلیم این میلگرد 400 مگاپیکسل است.

میلگردها را با 2 آنالیز تولید می کنند: 

1- تولید میلگردهای ساده را بر اساس آنالیز ST37  انجام می دهند. ( میلگردهای ساده مورد استفاده در ساختمان سازی از جنس فولاد کربنی و با استاندار ST37 هستند.)

2- میلگردهای صنعتی را نیز بر اساس  آنالیز ST52 تولید می کنند.

شایان ذکر است که دو نوع میلگرد بالا، از لحاظ خواص مکانیکی و ترکیب شیمیایی با یکدیگر تفاوت دارند.

خرید میلگرد ترانس اصفهان
میلگرد

تولید میلگرد کششی و میلگرد ترانس

با شیوه نورد گرم، سطح میله های فولادی را صیقل می دهند و به سایز دلخواه مشتری می رسانند که به این میله ها میلگرد ترانس گفته می شود. تفاوت در نحوه ساخت، باعث شده تا میلگردهای ترانس انواع مختلفی داشته باشند. از انواع مختلف میلگرد ترانس می توان به میلگرد ترانس تک پولیش، دوپولیش، ترانس کششی یا روغنی، سنگ خورده،بلبرینگ خور، تسمه، چهار پهلو، شش پر و مفتول اشاره کرد. میلگرد ترانس، ظاهر زیبایی دارد و در عین سادگی، بسیار مستحکم و مقاوم است و در مواردی که ظاهر و زیبایی کار اهمیت داشته باشد؛ از انواع مختلف این میلگرد استفاده می شود. علاوه بر صنعت ساختمان، در پیچ و مهره، شفت، خودرو، فرفروژه و هرجا که نیاز به رزوه باشد از میلگرد ترانس استفاده می شود.

در مجموعه صنعتی آتروپات با استفاده از فناوریهای مختلف و نیروی ماهر، فعالیتهای زیر انجام میشود:

  • تولید و کشش دهم دار با دقت و ظرافت بسیار بالا از سایز 7mm تا 120mm  مطابق با سفارش مشتری
  •  تولید تناژ بالای میلگردهای کشش شده با بکارگیری دستگاه و نیرو
  • تنوع تولید و جنس آلیاژ و انواع اشکال فرمدار ( شش پر، چهارپهلو، گرد)
  •  اندازه سایز مطابق با خواسته مشتری و …

در آتروپات، تولید و توزیع انواع میلگردهای ترانس، پولیش، پیلینگ، کشش، شش پر و سایز دهم دار با بالاتری کیفیت و پایینترین قیمت عرضه می شود.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • خرداد 20, 1399
  • 510 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − چهار =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ