قیمت روز میلگرد در بازار

قیمت روز میلگرد در بازار به دلایل مختلف، با نوسانات بسیار، همراه است. به دلیل مصرف زیاد این پروفیل در صنایع مختلف از جمله: خودرو سازی و ساختمان سازی، این نوسانات و تغییرات ناگهانی، تاثیر چشمگیری در برآورد محاسبات مالی پروژه های صنعتی دارد. میلگرد در برندها و کارخانه های معتبری همچون: اهواز، میانه، ذوب آهن، شاهرود، کاشان، ابهر، همدان، بافق، نورد گرم سمنان، آناهیتا گیلان و ظفر بناب تولید می شود که هر کدام قیمتهای مجزایی دارند.

گروه صنعتی آتروپات این امکان را برای شما فراهم آورده تا میلگردهای ترانس مورد نظر خود را در استانداردها و سایزهای مختلف از کارخانه های خریداری کرده و سپس طی فرآیند کشش میلگرد، آنها را در سایزهای دهم دار و صدم دار بارگیری و برایتان ارسال نماید. همچنین شما نیز میتوانید میلگردها را تهیه و برای انجام فرآیند کشش به آدرس کارخانه ارسال نمایید. شاید برای شما خواننده گرامی جالب باشد که چرا باید میلگردهای تولید شده را از کارخانه ها خریداری کرده و مجددا آنها را به شرکتهای نوردی برده تا فرآیند کشش بر روی میله ها انجام شود؟ میلگردهایی که ه کار گرفته میشوند با سایزهای استاندارد در کارخانه هایی که در بالا به نام آنها اشاره کردیم تولید میشوند. اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است، اندازه میله هاست.

این میله ها در سایزهای 12-14-16-18 و سایزهای استاندارد به صورت انبوه تولید میشوند. حال یک شرکت شفت سازی برای تهیه محصول خود که بسیار نیز حساس است به میلگردی با سایز 13 یا مثلا 13.6 نیاز دارد. کاری که در اینجا توسط گروه آتروپات و سایر مجموعه های همکار صورت میگیرد؛ تهیه میلگرد 14 و کشیدن آن به صورت دقیق تا سایز 13 یا 13.6 است. میلگردهای کششی یا ترانس، صیقلی تر و تمیزتر هستند و جلوه ظاهری کار را بیشتر نمایان میکنند.

 

قیمت روز میلگرد در بازار
قیمت روز میلگرد

 

قیمت روز میلگرد در بازار ایران در ماه اخیر

میلگرد، جزو آلیاژ معروف و پرکاربرد است و شکل ظاهری و خواص مکانیکی انواع میلگردها با هم فرق دارد و همین موضوع سبب ایجاد تنوع در قیمت میلگرد شده است. قیمت روز میلگرد در بازار در ماه گذشته و قبل از سال نیز به دلیل شیوع بیماری کرونا نوساناتی داشته است. پیش از این قیمت میلگرد در بازار آهن به صورت ثابت و با اندک تغییری همراه بود ولی قبل از سال و با افزایش نرخ آهن آلات در بازار جهانی، قیمت میلگرد در بازار ایران نیز با تغییراتی همراه شد. به طوری که در حال حاضر قیمت میلگرد با قیمت طلا برابری کرده و روزانه تغییر می کند و خریداران می بایست روزانه استعلام سفارش خود را بگیرند.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • خرداد 11, 1399
  • 462 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + پانزده =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ