خدمات کشش میلگرد ارزان

امروزه میلگرد، در صنایع مختلفی مورد بهره برداری قرار می گیرد. به همین منظور، کارخانه‌های بسیار زیادی برای تولید میلگرد ساده احداث شده‌اند. همچنین بسیاری از صنایع برای کاهش هزینه های خود از میلگرد های ساده نوردی برای محصولاتشان استفاده می کنند. این در حالی است که میلگرد های ساده ویژگی های فیزیکی خاص خود را دارند که استفاده آن در صنعت را کمی دشوار می‌کند. به همین جهت، معمولاً میلگردهای ساده را قبل از استفاده در صنعت فراوری می کنند. فراوری ای که امروز قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم کشش میلگرد نام دارد. این خدمات، کار با میلگرد ها را در صنعت بسیار تسهیل می بخشد. به علاوه، ظاهر شکیل تری به میلگرد ها می دهد. به همین دلیل است که بسیاری از کارفرمایان، خدمات کششی میلگرد ارزان را در فضای حقیقی و مجازی جستجو می کنند. همراه ما باشید تا در این مورد بیشتر صحبت کنیم.

خدمات کشش میلگرد چیست؟

همانطور که در مقدمه اشاره شد، خدمات کشش نوعی فراوری میلگرد های خام است. اما در این فراوری چه اتفاقی می افتد؟ باید گفت اولین چیزی که یک میلگرد کشیده شده را از یک میلگرد ساده متمایز می کند، ظاهر آن است. میلگرد های خام با توجه به فرآیند ساخت خود ممکن است پوسته هایی را روی سطوح خود داشته باشند. همچنین رنگ آنها تیره تر و پولیش نخورده است. به علاوه باید گفت که میلگرد های خام ممکن است دقیقاً ساعت نباشند. همچنین میلگرد های خام با قطر های مشخصی در بازار یافت می شوند که ممکن است برای برخی مصارف صنعتی مناسب نباشند. همه این موارد ذکر شده، در میلگرد های ترانس بهبود بخشیده شده است. در پاراگراف بعدی از مقاله خدمات کشش میلگرد ارزان به شما در مورد میلگرد های کشیده شده بیشتر خواهیم گفت.

نوبتی هم که باشد، نوبت پرداختن به میلگرد های کشیده شده (میلگرد ترانس) است. میلگرد های کشیده شده ظاهر بسیار شیک تری نسبت به نمونه خام دارد. این ظاهر شکیل، مدیون سطح براق و صیقل خورده ی میلگرد های کشیده شده، یا همان میلگرد های ترانس است. در حقیقت در آخرین مرحله از ساخت میلگرد ترانس، یک پولیش سر تا سری روی میلگرد ها اعمال می شود که این پولیش دلیل براق بودن آن است. البته مزیت میلگرد ترانس نسبت به میلگرد خام فقط مربط به سطح صیقلی آن نیست. میلگرد های ترانس به معنی حقیقی کله صاف، بدون تاب و ساعت هستند که استفاده آن را در صنایع دقیق تسهیل می بخشد. به علاوه باید در نظر داشت که این میلگرد ها نه تنها میتوانند در قطر های دلخواه تولید شوند، بلکه بسیار دقیق و ساعت خواهند شد. همه این ویژگی ها یک کارفرما را متقاعد می کند که جستجو را برای خدمات کشش میلگرد ارزان آغاز کند.

اگر شما یک کارفرمای صنایع فلزی هستید احتمالا به دنبال یک مرکز مطمئن برای خرید میلگرد کششی هستید. این مرکز در انتهای این مقاله به شما معرفی خواهد شد. پس این مطلب را از دست ندهید.

خدمات کشش مناسب چه افرادی است؟

اگر شما یک خریدار عمده میلگرد کششی هستید، میتوانیم این روش خرید میلگرد را به شما پیشنهاد کنیم. بدیهی است که برای خریداران خرد، خرید آماده میلگرد ترانس از فروشنده های بازار آهن توصیه می شود. اما برای خریداران عمده برای صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین، کیفیت بالاتر پیشنهاد می کنیم به طور مستقیم برای خرید میلگرد ترانس با کارخانه تولید میلگرد کششی در ارتباط باشید. یک کارانه میلگرد کششی به صورت معمول میلگرد های ترانس را هم به صورت آماده به شما میفروشد، هم میتوانید میلگرد های خود را برای خدمات کشش به آنها بدهید. در این نقطه است که باید به فکر پیدا کردن یک کارخانه باشیم که این خدمات را به ارزان ترین شکلش برای ما انجام می دهند. خدمات کشش میلگرد ارزان چیزی است که یک صنعتگر باهوش به دنبال آن است. در ادامه به شما خواهیم گفت کدام مرکز برای شما به ارزان ترین شکل این خدمات را ارایه می کند.

گروه صنعتی آتروپات

در صورتی که خود را یک خریدار عمده مواد اولیه فلزی مثل میلگردترانس می دانید، حتما نام گروه صنعتی آتروپات را شنیده اید. این گروه صنعتی سالهاست که با تولید میلگرد ترانس پاسخوی این نیاز صنعت بوده است. گروه صنعتی آتروپات همواره ضمن ارایه خدمات ارزان، کیفیت بالایی را به مشتریان خود هدیه داده است. در حقیقت پاداش شما از کار با این گروه صنعتی، دریافت بالاترین کیفیت در ازای نازلترین قیمت است. این کارخانه تولید میلگرد کششی ، تنها به عنوان یک مرکز برای خرید ارزان میلگرد کششی نیست. این مرکز مورد اعتماد صنایع مهم این کشور است. به همین دلیل است که این کارخانه سابقه همکاری با شرکت های بزرگی چون خودرو سازان، قطعات سازان ماشین، مهمات سازان، تولید کنندگان موتور های الکتریکی و تولید کنندگان برجسته یراقالات را در کارنامه خود ثبت کرده است.

خدمات کشش میلگرد ارزان
خدمات کشش میلگرد ارزان

گروه صنعتی آتروپات به صورت روزانه توانایی تولید حدود 20 هزار کیلوگرم میلگرد ترانس را دارد. این ظرفیت تولید باعث شده است که این گروه صنعتی تمرکز خود را بر روی فروش بیشتر و سود کمتر بگذارد. همین نکته سبب شده است که این گروه صعنتی به بهترین مکان برای ارایه خدمات کشش میلگرد ارزان تبدیل شود. این گروه صنعتی آماده خدمت رسانی به افرادی است که قصد تهیه میلگرد ترانس را از ضخامت های 12 تا 32 میلیمتر را دارند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها میتوانید به صفحه نرخ اجرت کشش در وبسایت آتروپات مراجعه کنید. همچنین برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره بهترین راه ارتباط با متخصصین آتروپات است. برای این کار میتوانید از قسمت تماس با ما اطلاعات تماس با آتروپات را دریافت کنید.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • فروردین 11, 1400
  • 40 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 4 =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ