خرید میلگرد ترانس در تهران

خرید میلگرد ترانس در تهران کار پیچیده ای نیست و با مراجعه به شرکتهای معتبر و خوشنام در زمینه تولید میلگرد کششی، میتوانید به آسانی سفارش خود را ثبت کرده و در زمان مقرر میلگردهای ترانس با کیفیت را دریافت نمایید. کاربردهای فراوان میلگرد در صنعت بر کسی پوشیده نیست. لذا فرآیند تولید این محصول ارزشمند بسیار حائز اهمیت است. برای صنعت گران مهم است که میلگردهای ترانس عینا همان سایزی باشد که سفارش داده اند. سایز میلگردهای ترانس بعضا به صورت دهم دار و صدم دار نیز تولید می شود و ظرافت کار و نوع فرآیند کشش در روند اصلی تولید یک محصول ساده مثلا پیچ متری تاثیر دارد. از انواع میلگردهای ترانس با سایزهای گوناگون در صنایع خودرو سازی، پیچ و مهره، صنعت ساختمان و هر صنعتی که ظاهر و ظرافت کار، در آن اهمیت دارد، استفاده می کنند.

مجموعه صنعتی آتروپات، بیش از دو دهه است که در عرصه صنعتی کشور و در حوزه تولید انواع میلگردترانس و در غرب تهران مشغول به کار است. مدیریت این مجموعه را حاج آقای ترابی به عهده دارد که در بین اهالی بازار آهن به خوش نامی و خوش عهدی معروف است. انواع میلگرد ترانس و میلگردهای کشش شده از سایز 10 الی 50 و انواع میلگردهای خوش تراش و بلبرینگ خور را می توانید از طریق همین سایت و به صورت آنلاین سفارش دهید.

در این مجموعه از دستگاه کشش حرفه ای استفاده می شود و اصلی ترین فرآیند کشش که همان لاغرتر کرده میله هاست، داخل دستگاه انجام می شود و پرسنل این مجموعه با بکارگیری تمامی مهارت خود در زمینه تولید میلگرد ترانس، در تلاش هستند تا رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نمایند.

خرید میلگرد ترانس در تهران
خرید میلگرد ترانس در تهران

میلگرد های ترانس چگونه تولید میشوند؟

برای تولید میلگرد ترانس؛ از میلگردهای ساده صنعتی، نرم و خوش تراش و مناسب برای کشش کاری، استفاده می کنند که شرکتهای ذوب آهن اصفهان،شرکت فولاد بافق یزد،کویر کاشان و فولاد کویر قزوین و … از تولیدکنندگان اصلی این میلگردها در ایران محسوب می شوند.منتهی مراتب، تولیدات این مجموعه ها را در برخی صنایع نمیتوان استفاده نمود و دلیل آن هم تولید کردن میلگردهای با سایز استاندارد توسط این شرکتهای فولادی است.

به همین خاطر اگر یک مجموعه برای ساخت قطعات پمپ های آب و نفت یا سیلندرهای هیدرولیکی به قطعه ای با سایز دهم دار یا صدم دار نیاز داشته باشد، می بایست این میلگردها را تهیه نموده و برای سایز کردن، به مجموعه های کشش میلگرد بفرستد. در مجموعه های کشش میلگرد، میلگردها را در ابتدا باسکول و وزن آنها یادداشت می کنند و سپس بر اساس فرآیند کشش، میلگردها را به سایز دلخواه مشتری می رسانند و سپس مجددا باسکول می کنند تا میزان ضایعات محصول مشخص شود. سپس با دریافت مبلغی جهت اجرت کشش میلگردها، سفارشات خود را تحویل می گیرند.

خرید میلگرد ترانس در تهران
خرید میلگرد ترانس در تهران

اجرت کشش میلگرد

در مقالات متعدد گفته ایم که برای تولید میلگرد ترانس به میلگردهای صاف صنعتی نیاز داریم و کارخانه های فولادی، میلگردها را در سایزهای استاندارد 10-12-14-18-20 و به صورت رند تولید میکنند. به همین سبب مجموعه های تراشکاری, سری تراش، سوراخکاری، حدیده و خمکاری؛ تولید فنس، تولید لولا، ماشین آلات کشاورزی و صنعتی، صنایع خط تولید ماشین سازی سبک و سنگین، انواع شفت ها، قلاف ها و مصارف بلبرینگ خور، رزوه، عملیات براده برداری، تولید کنندگان انواع پیچ و مهره که از انواع میلگرد در سایزهایی خارج از این استاندارد استفاده می کنند میلگردهای صنعتی را می خرند و به شرکتهای کشش میلگرد می دهند تا آنها را لاغرتر کنند تا به سایزی که میخواهند، برسند.

در صورتی که مشتری میلگردها را به کارخانه بفرستد، میله ها از نظر کیفی بررسی می شوند و سپس باسکول می شوند و در فرآیند کشش میلگرد قرار میگیرند. پس از انجام فرآیند، دوباره میلگردها را وزن می کنند و با مکسر ضایعات به مشتری تحویل می دهند.

یکی از نکات مثبت میلگردهای تولید شده در آتروپات، میزان ضایعات بسیار پایین در این مجموعه است. مجموعه صنعتی آتروپات؛ بزرگترین مجموعه تولید میلگرد صیقلی ترانس، کشش شده در تهران است و انواع مختلف میلگرد ترانس را می توایند با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، از این مجموعه دریافت نمایید.

برای کسب اطلاع از قیمت اجرت کشش میلگرد می توانید به این قسمت مراجعه نمایید و یا با شماره های 56277259 – 021 – 7352 769 0912- 267 1688 0935 تماس حاصل فرمایید.

  • گروه صنعتی آتروپات
  • شهریور 4, 1399
  • 803 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ