خرید میلگرد ترانس

میلگرد؛ یکی از مصالح و فولادهای بسیار پرکاربرد است که در انواع و مدلهای مختلف، تولید شده است، میلگردی که در مقاله زیر می‌خواهیم در موردِ آن صحبت کنیم میلگرد ترانس یزد است. البته دیگر موارد مرتبط با این موضوع، همانند خرید میلگرد ترانس یزد در تهران را بررسی می‌کنیم، میلگرد ترانس، همان میلگرد کششی است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند، میلگرد ترانس یزد از بهترین متریال‌ها و مواد اولیه فولاد کویر یزد ساخته شده است.

کاربرد میلگرد ترانس یزد همانندِ میلگرد ساده نیست و بیشتر در مواردی به کار برده می‌شود که زیبایی و جلوه کار مدِ نظر است زیرا انواع ترانس زیبایی خاصی به دلیل براق و صیقلی بودن، دارد. تنوع این  محصول بسیار زیاد است و در چندین نوع تولی می شود که بهتر است قبل از اقدام به خرید آن، انواع و مدل‌های آن را بشناسید. در ادامه متن زیر به طور کامل شما را با این محصول و انواع آن آشنا خواهیم ساخت.

آشنایی با انواع میلگرد ترانس یزد

قبل از خرید میلگرد ترانس یزد در تهران بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که این میلگرد چند نوع دارد و شما چه نوعی را می‌خواهید سپس اقدام به خرید نمایید چون هر کدام از این میلگرد ها کارایی و کاربرد مجزایی دارند، میلگرد ترانس یزد در چندین نوع تولید و روانه بازار شده است که عبارت‌اند از:

 • میلگرد ترانس تسمه یزد
 • میلگرد ترانس سنگ خورده یزد
 • میلگرد ترانس بلبرینگ خور یزد
 • میلگرد ترانس شش پر
 • میلگرد ترانس تک پولیش یزد
 • میلگرد ترانس دو پولیش یزد
 • میلگرد ترانس چهار پهلو یزد
 • میلگرد ترانسیسمون یزد
 • میلگرد ترانس مفتول یزد

میلگرد ترانس یزد

معرفی تسمه ترانس یزد و انواع آن

میلگرد تسمه ترانس یزد، مقطع، سطح صاف و مستطیل مانندی دارد و در اندازه‌های مختلف با کاربردهای گوناگونی تولید می‌شود. برای خرید میلگرد ترانس یزد در تهران بهتر است که انواع آن را بشناسید به طور کلی این میلگرد به سه بخش تقسیم می شود که به طور مختصر به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت:

 1. میلگرد ترانس تسمه ترانسی یزد ( این نوع میلگرد تسمه ترانس، سطح فوق‌العاده صاف و یکدستی دارد و به واسطه همین امر نیازی به عملیات‌های سنگین ماشینکاری بر روی آن نیست و کمترین مقدار تلورانس را دارد)
 2. میلگرد ترانس تسمه نوردی یزد ( برای ساخت این نوع تسمه ترانس از شمش‌های آهنی استفاده می‌کنند به همین جهت، بسیار مقاومت بالایی دارد و همچنین مقدار تلورانس آن 3/0 بوده و برای ساخت پالت، پنجره و درب‌های آکاردیونی، ریل‌های جرثقیل و دیگر موارد این چنینی از این نوع میلگرد ترانس استفاده می‌کنند)
 3. میلگرد ترانس تسمه ماشینکاری یزد ( از این میلگرد ترانس برای کارهایی که حساسیت بسیار بالایی دارند استفاده می‌کنند و برای نما سازی نیز بسیار، مورد استفاده قرار میگیرد و دارای تلورانس آن 2/0  است)

میلگرد ترانس سنگ خورده یزد چگونه است؟

تولید کنندگان میلگرد ترانس یزد از دستگاه سنگ مخصوصی به نام سنترلس LIDKOPING برای ساختِ میلگرد ترانس  سنگ خورده استفاده می‌کنند که دقت بسیار بالایی داشته و این محصول تلورانس کاملا دقیقی دارد و با ضخامت 3 تا 100 میلی متری تولید میگردد، که بسته به نیاز مشتری قابل ساخت و تولید است اگر برای خرید میلگرد ترانس یزد در تهران مراجعه کنید و قصد خرید نوع سنگ خورده را داشته باشید ممکن است فروشنده این نوع میلگرد را با نوع سر زرد (ST ) یا سر قرمز (CK ) معرفی کند به همین دلیل بهتر است که بدانید میلگرد سر زرد و سر قرمز دو نوع از میلگرد سنگ خورده می‌باشند.

آشنایی با میلگرد ترانس بلبرینگ خور یزد

میلگرد ترانس بلبرینگ خور از لحاظ شکل و ظاهر شبیه به نوع سنگ خورده است و تنها دو مورد خاص باعث شده تا این دو میلگرد از همدیگر مجزا شوند، مورد اول این است که میلگرد ترانس بلبرینگ خور قابلیت متصل شدن به بلبرینگ را دارد به همین دلیل نیز این اسم را بر روی آن گذاشته‌اند، موردِ بعدی که یک ویژگی مهم محسوب می‌شود و خودتان نیز در هنگام خرید میلگرد ترانس یزد در تهران متوجه آن خواهید شد این است که قیمت نوع بلبرینگ خور نسبت به سنگ خورده بسیار ارزان‌تر است. میلگرد ترانس بلبرینگ خور کیفیت بالا و سطح مسطح و براقی دارد. همچنین قابلیت سفارش به دلخواه مشتری در اندازه‌های مختلف را دارد.

خرید میلگرد ترانس
میلگرد ترانس شش پر

میلگرد ترانس شش پر یزد چیست و چه کاربردهایی دارد؟

میلگرد ترانس شش پر دارای شش گوشه و شش ضلع است یعنی میلگردهای شش پر به صورت شش ضلعی ساخته و وارد بازار می‌شوند همچنین از آلیاژ فولادی ST 37 برای ساخت و تولید آن استفاده می‌کنند. قابل تولید شدن در اندازه‌های مختلف بسته به نوع و سفارش مشتری از ویژگی‌ بارزِ این محصول بشمار می‌رود، صنایع خودرو سازی و نساجی از جمله صنایعی هستند که این محصول کاربرد و کارایی بسیار زیادی دارد.

بررسی میلگرد ترانس تک پولیش یزد

شاید قبل از خرید میلگرد ترانس یزد در تهران برایتان جالب باشد که میلگرد ترانس تک پولیش چگونه تولید و ساخته می‌شود، این میلگرد در ابتدا میله‌ای است که سطحی ناهموار و بسیار ناصاف دارد و آن را با استفاده از روش نورد گرم( میله ناصاف را با دمایی مشخص و ثابت در یک دستگاه( این دستگاه دارای دو اجزاء غلطک مانند که در خلاف جهت همدیگر و بسیار نزدیک به هم حرکت می‌کنند، است)  قرار می‌دهند و با روشن شدن دستگاه و ورود میله به آن سطح میله هموار می‌شود البته در مدت زمانی که میله درون دستگاه قرار دارد نباید دمای اولیه میله کاهش یا افزایش یابد در غیر این صورت سطح میله ناصاف و بی‌کیفیت می‌شود) مسطح می‌کنند.

میلگرد ترانس تک پولیش را بعد از انجام روش نور گرم، پولیش میدهند که باعث براق شدن سطح ان می‌شود این محصول در ساخت قطعات پمپ آب و نفت، سیلندرهای هیدرولیکی و دیگر موارد مشابه، کاربرد دارد البته لازم به ذکر است که اگر در مواردی میلگرد ترانس تک پولیش را مورد ماشینکاری قرار دهید به هیچ وجه براقیت خود را از دست نمی‌دهد و این یک ویژگی و نکته مثبتِ این محصول می‌باشد.

معرفی میلگرد ترانس دو پولیش یزد و کارایی آن

میلگرد ترانس دو پولیش دارای سطح آیینه‌ای، براق و کاملا صاف است و روش تولید و پولیش آن همانندِ نوع تک پولیش است ولی میزان براق و درخشندگی آن از نوع تک پولیش بیشتر است به همین دلیل زیبایی و جلوه بیشتری به کارهایی که زیبایی در آن‌ها حرفِ اول را می‌زند، می‌دهد پس اگر قصد خرید میلگرد ترانس یزد در تهران را به جهتِ زیبا سازی محل یا مکان مشخصی دارید بهتر است که میلگرد ترانس دو پولیش را خریداری کنید زیرا همانطور که اشاره کردیم برای زیباسازی و آیینه‌ای کردن نماها و مکان‌های ظریف و شکیل، ساخت قطعات خودروها و چندین موردِ این چنینی دیگر موردِ استفاده قرار می‌گیرد.

خرید میلگرد ترانس
میلگرد ترانس چهار پهلو

میلگرد ترانس چهار پهلو با کاربردههای فراوان

پرکاربردترین میلگرد ترانس یزد، میلگرد ترانس چهار پهلو می‌باشد چرا که تنوع سایز و اندازه بسیار زیادی دارد که هر کدام از این اندازه‌ها نیز کاربرد و کارایی متفاوتی دارند به عنوان مثال با خرید میلگرد ترانس یزد در تهران و تهیه نوع چهار پهلو ترانس در سایز مشخصی می‌توانید از آن برای ساخت قفل استفاده کنید یا میلگرد چهارپهلو در سایز بسیار کوچک برای تزئینات تالارها بکار می‌رود، دیگر سایزها نیز برای ساخت درب، پنجره و چندین موردِ دیگر بکار می‌روند.

بررسی میلگرد ترانسیسمون و مفتول یزد

میلگرد ترانسس کششی و روغنی از دیگر نام‌های میلگرد ترانسیسمون می‌باشند که لازم است برا خرید میلگرد ترانس یزد در تهران آن‌ها را بدانید چون برخی از فروشندگان با این نام‌ها، میلگرد ترانسیسمون را می‌شناسند برای ساخت این محصول از فولاد آلیاژی روغنی استفاده می‌کنند، میلگرد ترانس مفتول یزد نیز دارای رنگی تقریبا سفید مانند و قطری بین 3 تا 14 میلی متری دارد، ضخامت کم آن باعث شده تا قابلیت انعطاف را داشته باشد و در ساخت گیره دفترها، سیم کشیها و چندین موردِ دیگر کاربرد دارد.

قیمت خرید میلگرد ترانس یزد در تهران چقدر است؟

بدلیل نوسانات بازار و به‌روز شدن زود هنگام قیمت‌ها همچنین متنوع بودن میلگردهای ترانس یزد نمی توان قیمت و هزینه دقیق آن‌ها را درج کرد اما با مراجه به سایت و گروه صنعتی آتروپات می‌توان از قیمت تقریبی، ویژگی‌ها و انواع میلگردهای ترانس یزد و همچنین نرخ اجرت کشش باخبر شده و اطلاعات کافی و لازم در این زمینه را کسب کنید.

 • گروه صنعتی آتروپات
 • فروردین 23, 1400
 • 930 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =

مشاوره رایگان از طریق واتساپ